پرونده سرقت مسلحانه از صرافی به ایستگاه آخر رسید
که پسرعمه، پسردایی هستند صبح دیروز با اتهام سرقت مسلحانه از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری به

آکاایران: پرونده سرقت مسلحانه از صرافی به ایستگاه آخر رسید

آکاایران: پرونده سرقت مسلحانه از صرافی به ایستگاه آخر رسید

دو پسر شهرستانی که برای تهیه پول ازدواجشان به تهران آمده و از یک صرافی سرقت کرده بودند صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

رسیدگی به این پرونده از ۲۸بهمن پارسال به دنبال دستبرد دزدان مسلح به یک صرافی در خیابان فردوسی شروع شد.دزدان با شلیک به مرد صراف حدود ۶۵ میلیون تومان، دلار و یورو را به سرقت بردند. آنها پس از سرقت، خودروی مسروقه ای را که زیر پایشان بود رها کردند و با اتوبوس به زادگاهشان گریختند.متهمان پس از یک هفته با تلاش تیم ویژه ای از کارآگاهان پایتخت دستگیر شدند.

 

این دو متهم که پسرعمه، پسردایی هستند صبح دیروز با اتهام سرقت مسلحانه از زندان به شعبه دوم دادگاه کیفری به ریاست قاضی محسن زالی وبا حضور یک مستشار انتقال یافتند و پای میز محاکمه ایستادند. متهم ردیف اول به دستور رئیس دادگاه در جایگاه قرار گرفت. این متهم درباره طراحی سناریوی سرقت گفت: فیلم های پلیسی می دیدیم. این باعث شد که از شهرستان به تهران بیاییم.

 

چند روز قبل از اینکه به تهران بیاییم یک اسلحه را به قیمت چهار میلیون تومان خریدیم اما چون پول نداشتیم قرار شد که بعد پولش را پرداخت کنیم. در اولین فرصت یک پراید دزدیدیم و به صرافی رفتیم.زمانی که صاحب صرافی به سمتم آمد از ترس شلیک کردم. بعد از سرقت، دلارها را در یک صرافی در خرم آباد به پول تبدیل کردیم. دست به پول ها نزدیم چون می ترسیدیم لو برویم .

 

فرزاد دیگر متهم پرونده درباره انگیزه سرقت گفت: به خاطر بیکاری و بی پولی بود که به فکر سرقت افتادیم.ما حتی سابقه کیفری هم نداریم قرار بود چند روز بعد از سرقت ازدواج کنم اما خیلی زود غافلگیر ودستگیر شدیم.ما اشتباه کردیم وتقاضای عفو و بخشش داریم.قضات پس از شنیدن اظهارات دو متهم پرونده وارد شور شده وبزودی حکمشان را صادر خواهند کرد.

 

 

ir​an-newspaper.‎​com
.

منبع : sarpoosh.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :