پدر و مادری پس از بحث کردن با هم، نوزادشان را در یک کیف دستی در بازار تره بار رها کردند.
بازدید : 1,401 نفر

رها کردن نوزاد در کیف دستی

سن این نوزاد کمتر از یک ماه بنظر می رسد که در روز چهارشنبه گذشته در کنار یک غرفه سبزی فروشی در تره باری واقع در چین بعد از بحث و دعوای پدر و مادرش رها شد.

پدر و مادر چینی در حین رها کردن نوزاد خود

تعجب کارکنان تره بار چین از رها شدن نوزاد در بازار

با توجه به کانال خبر عمومی گوانگدونگ ، صاحبان غرفه ابتدای صدای گریه کردن این نوزاد را در شلوغی بازار شنیده بودند و پس از کمی جستجو آنرا در یک کیف دستی یافتند و پس از باز کردن کیسه ، با مشاهده نوازد شوکه شده بودند و در همچنین در کنار کیف دستی کیسه دیگری وجود داشت که در آن چند قطعه لباس و تعدادی از وسایل مربوط به نوزاد مانند شیر و... بود.

 بچه چینی در بازار تره بار

رها کردن نوزاد در بازار تره بار توسط پدر و مادرش

طبق گفته یکی از کارکنان :"نوزاد در حال گریه کردن با صدای بلند بود و زمانیکه مارا دید ، دیگر گریه نکرد " و همچنین صاحبان غرفه ها تا قبل از حضور پلیس در آنجا کنار نوازد ماندند.

تصاویری که مشاهده می کنید توسط یک مرد و زن که بر روی اسکوتر سوار بودند ، در ساعت 3 بامداد در 30 می ضبط شده است . آنها گفتند که این پدرو مادر قبل از رها کردن نوزاد خود با هم در حال بحث کردن بودند و سپس مرد سوار موتور شد و همسرش نیز در پشت موتور سوار شده و بعد از مسافتی کوتاه نوزاد را در حالیکه در کیف دستی قرار داشت با یک کیسه دیگر در کنار غرفه با عجله رها نمود به گونه ایی که حتی یک یادداشت نیز در کنار کودک نگذاشتند.

سخنگوی پرورش گاه اعلام کرد :"ما امیدواریم که پدر و مادر این نوزاد از کرده خود پشیمان شوند و فرزند خود را پس بگیرند"

 پسر چینی

نوزاد چینی در کیف دستی

همچنین صاحبان غرفه ها گفتند :"این پدرو مادر ، بسیار بی رحم می باشند و اگر می خواهید بچه دار شوید، باید مسئولیت بزرگی را بپذیرید "

هنوز این حادثه توسط پلیس در حال پیگیری می باشد چرا که رها کردن نوزاد در چین ممنوع و غیرقانونی است و فاقد محدودیت حداکثر تا 5 سال رد زندان می مانند.

بر اساس گزارش رویترز ، کودکان پرورشگاهی در چین از سال 2005 افزایش زیادی داشته اند و توسط مقامات این گونه تخمین زده شده است که حدود 10000 کودک بصورت ناخواسته در چین رها می شوند.

قرار دادن نوزاد در کیف دستی توسط پدر و مادرش + عکس

.