انتخاب لباس بهاری برای زنان چاق و سایز بزرگ که شکم بزرگی دارند سخت نیست فقط باید برخی نکات را رعایت کنند تا بتوانند در فصل بهار خوش پوش باشند.
بازدید : 1,752 نفر

لباس بهاری مناسب زنان چاق

اولین و مهمترین نکته برای رسیدن به شیک پوشی این است که لباس مناسب سایز و فرم اندام تان بپوشید, در این بین انتخاب لباس برای خانم های چاق و سایز بزرگ کمی سخت تر از خانم های لاغر است. در این مطلب از دنیای مد نمناک لباس های بهاری مناسب برای خانم های چاق را به شما معرفی میکنیم که باعث خوشتیپ شدن آن ها میشوند.

لباس های گشاد بهاری

 لباس زنان سایز بزرگ

مدل لباس زنان چاق

لباس های خال خالی

شاید شما هم جزو افرادی باشید که تصور میکنید لباس هایی با طرح خال خالی فقط برای خانم های لاغر مناسب هستند اما سخت در اشتباهید, لباس های خال خالی بهترین لباس بهاری برای خانم های چاق هستند فقط بهتر است که لباس خال خالی های درشت داشته باشد.

لباس های یقه مربعی

لباس هایی که یقه مربعی دارند یکی از ترندهای بهار امسال هستند که اتفاقا برای خانم های سایز بزرگ عالی اند, با پوشیدن لباس های یقه مربعی و استفاده از گردنبند های شیک حسابی خوش استایل میشوید. فقط سعی کنید همیشه لباس های آستین دار بپوشید تا چاقی دست هایتان مشخص نباشد.

لباس های دو تکه

لباس های دو تکه مثل سارافون کت انتخاب مناسبی برای مجالس و مهمانی های مختلف هستند که چاقی اندام شما را نشان نمیدهند و باعث میشوند به یک خانم خوشتیپ و خوش اندام تبدیل شوید.

 لباس مجلسی زنان تپل

مدل لباس زنان سایز بزرگ

رنگ های شاد بپوشید

خان های چاق همیشه لباس هایشان را به رنگ های تیره انتخاب میکنند و سراغ رنگ های شاد و روشن نمیروند, چاقی دلیل نمیشود که از رنگ های شاد در لباس هایتان استفاده نکنید. تیپ بهاری تان را با رنگ های شاد زیباتر کنید.

زنان چاق و سایز بزرگ در بهار چگونه خوش لباس باشند؟

.