کیت میدلتون باردار بعد از پایان این دوره زایمان کرده و در کمال تعجب ساعاتی بعد از زایمان فاقد کمک هیچ کس از بیمارستان بیرون می آید و بعد از چند روز به لاغری سابق باز می گردد اما چگونه؟

رژیم غذایی کیت میدلتون در دوران قبل از بارداری و بعد از زایمان

وقتی به غذا خوردن از نوع خانواده سلطنتی انگلیس فکر میکنید، ممکن است یک شام در یک رستوران گران قیمت یا یک خوراک لذیذ که در ظرفهای براق سرو میشوند، را تصور کنید درحالیکه به طور کلی اشتباه نیست. طی سالیان دراز ما متوجه شده ایم که خانواده سلطنتی از خوردن غذاهای سبک و رژیم کنترل شده که خیلی هم شبیه با غذای شما متفاوت نیست، لذت می برند، مخصوصا اگر صحبت در مورد کیت میدلتون باشد.

زمانی که "کارولین راب " سرآشپز قصر کنسینگتون کتابی از چند طرز تهیه غذاهای معروف آنجا در سال 2015 منتشر کرد، خیلی هیجان زده بودیم که بدانیم که خانواده سلطنتی پشت درهای بسته چه می خورند. در یک مصاحبه با "ریکد" سرآشپز قبلی متوجه شدیم که ، احتمال اینکه کیت میدلتون در حال آشپزی در آشپزخانه دیده شود، خیلی بالاست.

"توجه داشته باشید که او شاهزاده نیست و از یک خانواده و خانه معمولی که باید برای خودش آشپزی میکرده آمده است." اینها چیزیهایی هستند که راب به ریکد میگوید. در این بخش از تناسب اندام نمناک قصد داریم نکاتی را بدانیم و ببینیم او به طور عادی چه میخورد و یا چه رژیم شگفت انگیزی را دنبال کرده تا بعد از بارداری و زایمان دوباره روی فرم بیاید.

 غذای مورد علاقه کیت میدلتون

 رژیم غذایی کیت میدلتون در دوران بارداری 

برنامه غذایی و رژیم تناسب اندام کیت میدلتون

غذای مورد علاقه طبخ برای میدلتون؟ مرغ
یکی از غذاهایی که کیت دوست دارد برای خانواده اش بپزد مرغ بریان کلاسیک است، چیزی که احتمالا شما هم میتوانید بپزید و پخته اید. مجله وگ تعدادی مصاحبه را سرهم کرده ، که در آن کیت و شوهرش گفته بودند که مرغ بریان یک غذای تکراری است که خانواده سلطنتی از خوردن آن لذت می برند. یکی از نزدیکان او بیان کرده که کیت وقتی که خانواده اش شانس اینکه دور میز بنشینند تا باهم غذا بخورند را دارند،این غذا را مکرر درست می کند. برای چی نباید این کار را بکند؟ راه های زیادی برای سرخ کردن مرغ وجود دارد تا آن غذا بخش عمده غذای شما شود درست مثل یک دوشس.
 
کاری نیز اغلب در منو قرار دارد، کاری مرغ و سبزیجات تایلندی:
بر طبق گفته "دلیش"یکی دیگر از غذاهای مورد پسند برای میدلتون کاری سنتی است. در یک ملاقات دولتی از کانادا در سال 2016 میدلتون تصدیق کرده بود که طرفدار پر و پا قرص این غذای معطر است و اغلب اوقات کاری هایی که سریع آماده می شوند را در آشپزخانه خودش تهیه میکند. هم کیت و هم ویلیام از غذاهای مخلتف لذت میبرند و در سفرهای ماجراجویانه صدف خوراکی نیز که از خارج از دیوارهای قصر تحریم نشده نیز میخورند.
 
 برنامه غذایی کیت میدلتون

رژیم و برنامه غذایی کیت میدلتون

کیت میدلتون وقتی باردار است از رژیم خاصی پیروی میکند؟
اینها چیزهایی هستند که کیت برای رهایی از حالت تهوع صبح میخورد ؛ میدلتون حاملگی سختی دارد که باعث میشود صبحها حالت تهوع بدی داشته باشد، به همین خاطر او از یک سری از غذاها پرهیز میکند و به همین دلیل کارش به بیمارستان نیز کشیده شده است. SELF گزارش میدهد که در حالی که کیت سعی میکند که حالت تهوع شدید را با خواب مغناطیسی شکست دهد، همزمان از یک رژیم گیاهی که شامل آووکادو ، بری و بلغور جو دو سر است نیز پیروی میکند. گزارش شده که این رژیم خیلی به بهتر شدن حالت تهوع صبحگاهی کیت کمک کرده از آن زمان یک رژیم غذایی سالم جز برنامه روزانه کیت شده است.
 
او غذاهای خام را در رژیمش جا داده
دیلی میل گزارش میدهد که میدلتون به سمت غذاهای خام گرایش پیدا کرده تا رژیمش را متعادل کند ، یکی از چیزهای مورد علاقه اش سویچ که ترکیب ماهی خام که با مرکبات تازه و ادویه هست ، می باشد. سایر غذاهای خام شامل تبوله، سالاد هندوانه، زغال اخته، یک نوع سوپ اسپانیایی و شیر بادام است. از آنجایی که متخصصین براین باور هستند که عمل پختن آنزیمها و موادمغذی را از بین میبرند ، احتمالا رژیم غذای خام یکی از بالاترین ترندهای غذای در سال 2018 میشود.
 
ولی به رژیم سخت شگفت انگیز برسیم
تمام دنیا با نفسهای حبس شده در سال 2011 تماشاگر این بودند که ویلیام ،میدلتون را از راهرو پایین می آورد و هیچ کس نبود که به میدلتون تازه فارغ شده کمک کند ولی چطور او اینقدر سرحال و قوی بود.؟میدلتون به پیروی از رژیم Dukan شناخته شده، رژیمی که توسط جنیفر لوپز و مدلینگ گیسل بانچن استفاده میشود تا پروتئین را جذب کند و کربوهیدارتهای ناسالم را از بدن جدا کند.
 
 تناسب اندام کیت میدلتون

رژیم غذایی مناسب دلیل اصلی تناسب اندام کیت میدلتون

رژیم دوکان چیست که راز تناسب اندام و حال خوب کیت میدلتون بعد از زایمان است؟
به طور کلی 4 مرحله در رژیم لاغری دوکان ، رژیم لاغری محبوب سلبریتی ها وجود دارد که شامل 2 مرحله کاهش وزن و دو بخش تعمیر و نگهداری میشود ، گفتنی است این رژیم غذایی با محاسبه وزن "واقعی"، بر اساس سن، سابقه از دست دادن وزن و عوامل دیگر شروع می شود.

4 مرحله اصلی رژیم غذایی و لاغری دوکان:

بخش و مرحله حمله که 1 - 7 روز طول می کشد :در این مرحله شروع به رژیم غذایی با خوردن مقدار نامحدود پروتئین فاقد چربی به همراه 1.5 ق غ سبوس جو دو سر در روز میکنید.

بخش و مرحله کروز که 1-12 ماه طول می کشد :پروتئین فاقد چربی یک روز با پروتئین فاقد چربی و سبزیجات غیر نشاسته ای عوض می شود به علاوه 2 ق غ سبوس جو دو سر هر روز مصرف شود.

مرحله و بخش تثبیت (محدود) :خوردن نامحدود پروتئین فاقد چربی و سبزیجات، مقداری از کربوهیدرات و چربی، یک روز در هفته فقط پروتئین فاقد چربی و 2.5 قاشق غذاخوری سبوس جو دو سر در روز مصرف می شود ، فراموش نکنید که برای مدت 5 روز برای هر پوند از دست دادن وزن در فاز 1 و 2 انجام خواهید داد.

مرحله و بخش تثبیت (نامحدود) :از دستورهای مهم مرحله تثبیت پیروی کنید اما قوانین را می توان تا زمانی که وزن پایدار باقی می ماند ضعیف تر کرد ولی همچنان سبوس جو دو سر به 3 قاشق غذاخوری در روز افزایش یافته است.

 رژیم غذایی کیت میدلتون

رژیم غذایی کیت میدلتون پس از دوران بارداری

نمونه ای از رژیم لاغری دوکان ،راز سلامت و تناسب اندام کیت میدلتون بعد از بارداری و زایمان

طبق آنچه گفتیم و 4 مرحله اصلی این رژیم غذایی را می توانید پیش بگیرید

مرحله حمله:
صبحانه :پنیر فاقد چربی با 1.5 ق غ سبوس جو دو سر، دارچین و جایگزین قند ، چای و یا قهوه خود را با شیر فاقد چربی و جایگزین قند میل کنید.
آب.
ناهار : مرغ کبابی یا جوجه کباب.
رشته فرنگی پخته شده در عصاره آب گوشت
چای سرد.

شام : گوشت فاقد چربی و میگو.
چای با شیر فاقد چربی و جایگزین قند و یا قهوه فاقد کافئین ، آب.

 رژیم لاغری دوکان

راز اصلی تناسب اندام کیت میدلتون بعد از زایمان 

مرحله و بخش دوم یعنی کروز
صبحانه : 3 عدد تخم مرغ به همراه گوجه فرنگی.
قهوه با شیر فاقد چربی و جایگزین قند ، آب.
ناهار : مرغ کبابی مخلوط در سبزی با سرکه کم چرب.
ماست کم چرب و 2 قاشق غذا خوری سبوس جو دو سر و جایگزین قند.
چای سرد.
شام : فیله ماهی قزل آلا پخته به همراه گل کلم بخارپز شده و کلم بروکلی ، قهوه فاقد کافئین با شیر فاقد چربی و جایگزین قند.
آب.

 رژیم غذایی

کیت میدلتون در دوران بارداری

بخش سوم و مرحله تثبیت
صبحانه :املت ساخته شده با 3 عدد تخم مرغ 1.5 اونس ( 40 گرم) پنیر و اسفناج.
قهوه با شیر فاقد چربی و جایگزین قند.
آب.
ناهار : ساندویچ ترکی با 2 برش نان گندم.
پنیر نصف لیوان با 2 قاشق غذاخوری سبوس جو دو سر، دارچین و جایگزین قند.
چای سرد.
شام : گوشت فاقد چربی کباب شده.
کدو کبابی.
1 سیب متوسط.
قهوه فاقد کافئین با شیر فاقد چربی و جایگزین قند.
آب.

متخصصین تغذیه و رژیم درمانی این 4 مرحله را اغلب به سلبریتی ها برای استفاده از پروتئین کم، سبزیجات، میوه و گندم کامل بیان کردند تا فاقد شمارش کربوهیدرات ، کاهش وزن را تسریع ببخشید.

رژیم غذایی بسیار مناسب به سبک کیت میدلتون بعد از زایمان

.