حمله هواداران استقلال به اعضای هیئت مدیره/ خودمان جواب آذری جهرمی را می دهیم! - اخبار ورزشی
اخبار پرسپولیس،اخبار استقلال،اخبار,اخبار ورزشی،المپیک،آخرین اخبار ورزشی،جدیدترین اخبار ورزشی,فوتبال،خبر ورزشی،تیتر روزنامه های ورزشی،نتایج فوتبال,خبر ورزش،لیگ ب
آکاایران: مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
تاریخ انتشار : جمعه, 01 اسفند 1399 22:58

آکاایران: حمله هواداران استقلال به اعضای هیئت مدیره/ خودمان جواب آذری جهرمی را می دهیم!

واکنش اعضای هیئت مدیره استقلال به اظهارات آذری جهرمی، باعث حمله هواداران آبی پوشان به مسئولان این تیم شد.

به گزارش خبرورزشی، واکنش اینستاگرامی آذری جهرمی و کری خواندن برای استقلال واکنش اعضای هیئت مدیره این باشگاه را در پی داشت.

 

مدیران استقلال فکر می کردند با این کار محبوب هواداران این تیم می شوند اما حرکت آنها نتیجه ای کاملا معکوس داشت و در فضای مجازی هواداران استقلال اعضای هیئت مدیره را آماج حملات خود قرار دادند. استقلالی ها می گویند اعضای هیئت مدیره تا حالا کجا بودند که ناگهان پیدایشان شده است. خود ما جواب وزیر ارتباطات را می دهیم و آنها بهتر است مشکلات مالی و مدیریتی باشگاه را حل کنند.

 

بعد از پست آذری جهرمی چند عضو هیئت مدیره استقلال استوری گذاشته و به نوعی جواب کرکری او را دادند که این مسئله با حمله هواداران استقلال به اعضای هیئت مدیره باشگاه مواجه شد.

 

در این بین پیشکسوتان استقلال نیز در فضای مجازی عصبانیت خود را از استوری آذری جهرمی نشان دادند. میلاد میداوودی، بازیکن سابق استقلال در توییتی با اشاره به قطعی اینترنت در سال گذشته، به جهرمی کنایه زد.

 

جدای از مدیران و پیشکسوتان استقلال، هواداران این تیم نیز در فضای مجازی حسابی از دست وزیر ارتباطات عصبانی شدند و به شیوه های مختلف عصبانیت خود را نشان دادند.

 

باید دید در ادامه چه واکنش هایی به این کری وزیر جوان نشان داده می شود و آیا آذری جهرمی برای آرام کردن آبی ها از آن ها عذرخواهی خواهد کرد یا نه.

 

 

.

منبع : beytoote.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :