علاوه بر توانایی های فنی فوق العاده کریستیانو رونالدو که طی سال های اخیر به همه هواداران فوتبال اثبات شده، این بازیکن به لحاظ بدنی نیز از شرایط منحصر به فردی برخوردار است و بسیاری اعتقاد دارند که دلیل عدم افت این فوق ستاره پرتغالی در سن 35 سالگی نیز همین موضوع بوده است.

کریستیانو رونالدو در گل‌هایی که به ثمر رسانده نیز این فیزیک فوق العاده خود را بارها به رخ همگان کشیده است. ضربات سری که با پرش های حیرت انگیز توسط این بازیکن نواخته شده و یا به عنوان مثال گل فوق العاده ای که او در لباس رئال مادرید وارد دروازه تیم فعلی اش یعنی یوونتوس کرد نیز نشانه هایی از فیزیک خارق العاده CR7 به حساب می آیند.

آکاایران: رونالدو می تواند بسکتبالیست خوبی در NBA باشد

هم تیمی بوسنیایی رونالدو در یوونتوس که در پایان فصل راهی بارسلونا خواهد شد، حالا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کدام بازیکن می‌تواند یک بسکتبالیست خوب در رقابت‌های NBA باشد پاسخ جالبی را مطرح کرده است. میرالم پیانیچ در این رابطه گفت: " من فکر می کنم کریستیانو، زیرا ساختار و شکل او کاملا مناسب است. او پرش می کند، سریع است و با دستانش هم خیلی بد کار نمی کند بنابراین فکر می کنم او می‌تواند یک بسکتبالیست خوب باشد."

.

منبع : bartarinha.ir