فیفا: اینفانتینو مرتکب هیچ اشتباهی نشده است    - اخبار ورزشی
اخبار پرسپولیس،اخبار استقلال،اخبار,اخبار ورزشی،المپیک،آخرین اخبار ورزشی،جدیدترین اخبار ورزشی,فوتبال،خبر ورزشی،تیتر روزنامه های ورزشی،نتایج فوتبال,خبر ورزش،لیگ ب
آکاایران: مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
تاریخ انتشار : یکشنبه, 12 مرداد 1399 14:11

آکاایران: فیفا: اینفانتینو مرتکب هیچ اشتباهی نشده است

فیفا در اطلاعیه ای کوتاه از رییس خود جیانی اینفانتینو بابت شایعات اخیر دفاع و اعلام کرد که او به کار خودش ادامه می دهد. 

این روزها شایعات زیادی پیرامون جیانی اینفانتینو رییس سوییسی-ایتالیایی به وجود آمده و او به انجام کارهای غیرقانونی متهم شده است. با این حال سرویس رسانه ای فیفا در اطلاعیه ای از رییس کنونی خود دفاع کرده است. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

 

"هیچ چیزی مانع کار جیانی اینفانتینو در فیفا نخواهد شد و او به کارش ادامه می دهد. رییس فیفا در سوییس تحت پیگرد قانونی قرار گرفته اما هنوز هیچ اتهامی به او تفهیم نشده است. فیفا مطمئن است که پس از پایان تحقیقات، اثبات می شود که اینفانتینو مرتکب هیچ کار اشتباهی نشده و در دیدارش با دادستان پیشین سوییس به وظایف قانونی اش وفادار بوده است."

 

گفتنی است شایعاتی در رسانه های اروپایی و به خصوص سوییسی به راه افتاده که معتقدند اینفانتینو در دیدارهایی با برخی از دادستان های این کشور خواهان انجام کارهای غیرقانونی شده است و سپ بلاتر، رییس سابق فیفا خواسته تا هر چه سریع تر اینفانتینو برکنار شود. جیانی حدود چهار سال قبل ریاست فیفا را به عهده گرفته و باید دید چگونه از پس این چالش بزرگ درخواهد آمد. کاری که بلاتر در فیفا و پلاتینی در یوفا نتوانستند انجام دهند.

 

.

منبع : beytoote.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :