آکاایران: مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات
تاریخ انتشار : جمعه, 17 آبان 1398 21:24

رییس شرکت هواپیمایی ووئلینگ اسپانیا در مصاحبه ای به شکلی تصادفی به این موضوع اشاره کرد که پرواز هواپیماها بر فراز منزل مسکونی «لیونل مسی» غیرمجاز است.

به گزارش ایرنا، «خاویر سانچز» در مصاحبه ای به طور تصادفی گفت که هواپیماهای مجاز نیستند که بر فراز خانه لیونل مسی پرواز کنند؛ موضوعی که در حالت عادی موجب شکل گیری حرف و حدیث هایی در فضای مجازی در رابطه با دلیل این ممنوعیت شد؛ و اینکه آیا این حق بنا به خواسته و میل فوق ستاره آرژانتینی به وی اعطا شده یا پای موضوع دیگری در میان است.

 

سانچز گرم توضیح دادن در مورد این موضوع بود که چرا برنامه توسعه فرودگاه ال پِرَت بارسلون متوقف شده و در خلال صحبت هایش به شکلی کاملا تصادفی علت این موضوع را اینگونه عنوان کرد «هواپیماها نمی توانند بر فراز خانه لیونل مسی پرواز کنند که البته اتفاقی نیست که هر جای دنیا رخ دهد.»

 

این اظهارنظر به سرعت خود را به فضای مجازی رساند و مردم شروع به تایید صحت حرف های سانچر کرده و در درصدد برآمدند تا بفهمند چرا هواپیماها نمی توانند روی خانه مسی بپرند.

 

همانطور که می شد انتظار داشت جواب این معما خیلی ساده تر از «بهم ریختن» خواب نیمروز مسی بود؛ در حقیقت، کاپیتان آبی اناری ها در شهرستان گایا با فاصله ۲۵ کیلومتری از بارسلون و در داخل محوطه ای زندگی می کند که در محدوده حفاظت شده توسط اداره محیط زیست اسپانیا بوده و زیستگاه گیاهان و جانوران در معرض خطر محسوب می شود.

 

بنابراین هواپیماهایی که قصد نشستن یا بلند شدن از فرودگاه ال پرت را دارا باشند باید به منظور عبور نکردن از روی این منطقه چرخشی ۱۸۰ درجه ای دارا باشند که متعاقبا پاسخ روشنی برای آن دسته افرادی است که چنین چرخشی را غیر ضروری می پنداشتند.

 

 

.

منبع : beytoote.com