آکاایران: روزنامه های ترکیه: حسینی امروز لژیونر می شود

احمد آقااوغلو رئیس نوین باشگاه ترابوزان بنا به اعلام سایت 61Saat ترکیه شب گذشته بعد از تماشای جدال تدارکاتی این تیم با اسپارتاک مسکو که با شکست سنگین 4-1 توام بود بلافاصله نشستی با یونال کارامان سرمربی تیم و معاون ورزشی باشگاه در هتل محل اقامت در اسلوونی برگزار کرد تا شبانه اردو را ترک و به استانبول برگردد.

بنا به اعلام رسانه های ترکیه بازگشت عجولانه رئیس باشگاه ترابوزان به استانبول برای پیگیری پرونده خرید دو مدافع در پنجره تابستانی بود چون سرمربی ترابوزان با نمایش ضعیف تیم مقابل حریف تدارکاتی روس و خوردن چهارگل خواستار اضافه شدن دو مدافع نوین شد که یکی از این گزینه ها مجید حسینی مدافع 22 ساله ایرانی از استقلال و دیگری بازیکنی از باشگاه هوفهایم آلمان بود.

روزنامه های ترکیه: حسینی امروز لژیونر می شود - اخبار ورزشیاستقلال،حسینی،ترابوزان،ترکیه،مجید حسینی

به همین خاطر ترک ها با اعلام رسمی این که خرید مجید حسینی بار دیگر به اولویت برنامه های نقل و انتقالاتی احمدآقااوغلو تبدیل شده از نشست امروز رئیس باشگاه ترابوزان با ستاره ایرانی در یکی از هتل های استانبول خبر دادند، نشستی که قرار است از ساعت 18:00 به وقت استانبول آغاز شود تا توافقات برای امضای قرارداد سه ساله با ستاره ایرانی نهایی شود.

این درحالی است که گفته می شود ترابوزانی با پیگیری تغییرات مدیریتی باشگاه استقلال از طریق واسطه ها باب مذاکره با سرپرست نوین باشگاه ایرانی در ترکیه را فراهم و بر سر پرداخت بند فسخ قرارداد و برآورده کردن انتظارات استقلالی ها نیز به جمع بندی خوبی رسیدند تا با صراحت از قطعی بودن خرید مجید حسینی صحبت کنند تا جایی که روزنامه SABAH در کنار انتشار خبر خرید وحید امیری از مجید حسینی هم به عنوان خرید قطعی دوم ترابوزان از بازار ایران نام برده است تا این دو بازیکن سورپرایزهای رئیس نوین باشگاه ترابوزان برای طرفداران معرفی شوند.

روزنامه های ترکیه: حسینی امروز لژیونر می شود - اخبار ورزشیاستقلال،حسینی،ترابوزان،ترکیه،مجید حسینی

علاوه بر مجید حسینی در پست دفاع باشگاه ترابوزان برای به خدمت گرفتن Ermin Bicakcik مدافع ترک تبار هافنهایم آلمان نیز سخت در تلاش است تا با این دو مدافع ساختار تدافعی خود برای فصل نوین را تقویت کند. ضمن این که قرار است رئیس باشگاه سفری نیز به انگلیس داشته باشد تا پیگیر مذاکرات برای چند خرید دیگر در پست های مورد نیاز برای یونال کارامان سرمربی ترابوزانی ها شود.

.

منبع : bartarinha.ir