حجت الاسلام دکتر سید محمود علوی شامگاه دوشنبه در جمع نمازگزاران مسجد النبی (ص) شهر زنجان افزود: رئیس جمهوری آمریکا، خیال باطل کرده است که با این فشارها ملت ایران به زانو در می آید، می گوید ما فشارهایی به ایران می آوریم که مجبور به مذاکره شوند.

آکاایران: وزیر اطلاعات: ترامپ، ارزش مذاکره ندارد

این مسئول تاکید کرد: دشمن بداند که ملت ایران با فشار و تهدید به زانو درنمی آیند، چرا که ایرانی در برابر کفر و استکبار با قدرت می ایستد و سیلی های دشمن شکن را بر گونه آنان می نوازد.

وی اظهار کرد: به یاری خدا خواهیم دید همانند مقاطع گذشته، جمهوری اسلامی و ملت رشید ایران با اراده پولادین و با هدایت های رهبر معظم انقلاب پرچم پیروزی را برخواهد افراشت و ننگ و شکست را عاید دشمنان اسلام، مقاومت و ایران خواهد کرد.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی الگوی همه آزادگان جهان و جبهه مقاومت شده و سینه کفر و استکبار را نشانه گرفته است.

حجت الاسلام علوی با بیان اینکه بنا به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی باعث شد تا برای تهران در تهران تصمیم گرفته شود و نه در واشنتگتن؛ گفت: اگر برای ملتی دیگران تصمیم بگیرند و اراده خودشان را بر آنان تحمیل کنند، این نهایت ذلت است ولی ملت ایران از اهل بیت (ع) و قرآن یاد گرفته است سختی و فشار را قبول کند، حتی حاضر است خونش ریخته شود اما زیر بار ظلم و ذلت نرود.

وی ادامه داد: ملت ایران ترجیح می دهد با لباس خونین با عزت زیر خاک برود اما زیر سایه ننگ سلطه دیگران زندگی نکند چرا که براساس رهنمود امام علی (ع) زندگی واقعی، مرگ با عزت و مرگ واقعی، زندگی با ذلت است.

وزیر اطلاعات افزود: دشمنان قسم خورده کشور 40 سال است به سردکردگی آمریکای جهانخوار با همه توان با ملت ایران به خاطر پرچم اسلام و مقاومت می جنگند تا ملت ایران این پرچم را زمین بگذارد.

وی اضافه کرد: یک روز از طریق جنگ تحمیلی خواستند ملت ایران را به زانو درآورند ولی با خفت و خواری عرصه نبرد را رها کردند، بعد از آن هم انواع فشارهای اقتصادی و سیاسی را به جمهوری اسلامی وارد کردند تا ملت ایران تسلیم اراده خود کنند، ولی هرگز نتوانستند.

دکتر علوی یادآور شد: دشمنان نظام در هر مرحله سر افنکنده و شکست خورده عقب نشینی کردند و این ملت ایران بوده که با هدایت رهبر معظم انقلاب سنگر به سنگر پیش روی کرده است.

.

منبع : bartarinha.ir