کیهان: شکاف نسل ها یا شکاف همشهری و مردم؟! - اخبار سیاسی
روزنامه کیهان نوشت: به دنبال انتشار تصاویری از دختر جوانی که خود را در یکی از شبکه های مجازی به نمایش گذارده بود، سیل تبلیغات مظلوم نمایی از جبهه متحد ضدانقلاب

آکاایران: روزنامه کیهان نوشت: به دنبال انتشار تصاویری از دختر جوانی که خود را در یکی از شبکه‌های مجازی به نمایش گذارده بود، سیل تبلیغات مظلوم‌نمایی از جبهه متحد ضدانقلاب و رسانه‌های زنجیره‌ای داخلی و شبکه‌های خارجی و.... به راه افتاد و در این میان روزنامه همشهری متاسفانه بازهم از کیسه بیت‌المال برای همراهی با این پروپاگاندای ضدایرانی هزینه کرد.

این روزنامه در بخشی از شماره روز سه شنبه خود تحت عنوان «بازمانده ایم»، تعدادی مقاله و مطلب به چاپ رساند و از ورای آنها سعی کرد مقوله غرب گرایانه شکاف بین نسل‌ها را مطرح ساخته و مدعی شد انقلاب و نظام اسلامی به این شکاف توجه نداشته و همواره تلاش کرده تا با نگاهی ایدئولوژیک آن را حذف نماید.

آکاایران: کیهان: شکاف نسل ها یا شکاف همشهری و مردم؟!

این دیدگاه بیشتر در یکی از مقالات این مجموعه نمود داشت که توسط یکی از همراهان فتنه 88 به رشته تحریر درآمده بود. توقعی از فتنه گران سال 88 نیست که آنها نه تنها نسل جوان و پرشور شرکت‌کننده در انتخابات ریاست جمهوری را بلکه 85 درصد مردمی که رای داده بودند را نادیده گرفته و با هدایت کانون‌ها و محافل معلوم‌الحال بیگانه در مقابل قانون ایستادند.

اما روزنامه همشهری که از پول و سرمایه همان ملت اداره و تامین می‌شود باید امانت دار بیت‌المال بوده و با سپردنش به دست افکار و اندیشه‌های دشمنان مردم و اذناب داخلی آنها، در آن امانت خیانت نکند. شکاف بین نسل‌ها، ایده و نظریه‌ای استعماری بود که برای به بند کشیدن ملت‌های آزاده و مستقل مطرح شد تا نتوانند در مقابل سبک و سیاق وارداتی و القایی بیگانگان بایستند.

وگرنه چه شکافی بین نسل امروز انقلاب و نسل دیروز وجود دارد که چه بسا بسیاری از جوانان انقلابی امروز، پرشورتر و باانگیزه‌تر از اسلاف خود در همه جبهه‌های انقلاب حضور دارند. روزنامه همشهری دیدگاه فتنه گرانی را در مقابل ملت بزرگ ایران انتشار می‌دهد که حاضر نیستند جوانانی همچون شهید حججی و شهید رضایی نژاد و شهید احمدی روشن را ببینند.

پیشرفت‌های شگفت آور علمی و اجتماعی و فرهنگی را نمی‌بینند و چشمانشان در مقابل جوانان اردوهای جهادی کور است که با شور و نشاط و ایمان زائد الوصف در همین گرمای تابستان مشغول خدمت و آب‌رسانی به همان مناطق محروم و خشک و بی‌آبی هستند که این حضرات تنها برایش غر می‌زنند و در شبکه‌های اجتماعی پست می‌گذارند و لایک می‌کنند!

حالا این سؤال باقی می‌ماند که آیا این امثال روزنامه همشهری نیستند که به بیراهه رفته و خیل عظیم جوانان دغدغه مند و جهادگر و انقلابی این ملت را نادیده گرفته و خود را به تعداد معدودی محدود می‌کنندکه تحت تاثیر القائات شبکه‌های خارجی به سخیف‌ترین وجه نمایش اینترنتی برگزار می‌کنند؟!

.

منبع : bartarinha.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :