آکاایران: کیهان: هرکس بگوید پادشاه برجام لخت است، مشکل اخلاقی دارد!


روزنامه کیهان در گزارشی مفصل به حمایت از مواضع اخیر «ولایتی» پرداخته و باز هم دولت «روحانی» را نقد کرده است.

حمایت تمام قد کیهان از ولایتی

روزنامه کیهان در گزارشی مفصل به حمایت از مواضع اخیر «ولایتی» پرداخته و باز هم دولت «روحانی» را نقد کرده است، بخش هایی از این گزارش را می خوانید:
بعد از نقدهای روشنگر آقایان دکتر جلیلی و ولایتی درباره خسارت های برجام، رسانه ها و سایت ها و کانال های دولتی ترشرویی به خرج داده و به زعم خود با هتاکی و ناسزاگویی و متلک پرانی، از خجالت آن دو عضو هیئت نظارت بر برجام در آمدند.
برای طیف برجام زده و قائل به اجرای توافق یکطرفه به هر قیمت، خیلی دردناک است که دکتر ولایتی وزیر اسبق امور خارجه و حامی مذاکره و توافق در انتخابات 92، اکنون از دایره گفتمانی خوش بین به توافق با غرب خارج می شود، آنها می دانند که ولایتی نسبت به ظریف شأن استادی و پیش کسوتی دارد و امثال ظریف در وزارت خارجه دکتر ولایتی رشد کرده اند. بنابراین در نگاه طیفی از مخاطبان، تشکیک و تخطئه کارنامه خسارت بار برجام توسط ولایتی، لطمه ای شدید برای برجام زدگان خواهد بود.
اما لازم نیست حامیان برجام بی خودی کف بر لب بیاورند و پرخاشگری کنند. مردم در متن زندگی خود، آثار برجام را با پوست و گوشت خود حس می کنند. رکود اقتصادی از بین نرفته که رفته و چرخ کارخانه ها که می چرخید، اکنون تند تر می چرخد! بیکاری کم نشده که شده و دارندگان شغل هم که به جمع بیکاران نپیوسته اند! به قول آقای روحانی فقط دو میلیون نفر بلکه بیشتر، در فضای مجازی سر کار نرفته اند که رفته اند! مردم نمی دانند با زیادی حقوق و درآمدشان چه بکنند! هر کس هم بگوید این حرف ها دروغ است و پادشاه برجام لخت است، شک نکنید که مشکل اخلاقی دارد ! حالا اگر جرئت دارید کلمه ای درباره برجام بگویید!

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news

.

منبع : seemorgh.com