آکاایران: واکنش غیر قابل تصور کیهان به استعفای روحانی

آکاایران: واکنش غیر قابل تصور کیهان به استعفای روحانی


 روزنامه کیهان در واکنش به پیشنهاد سیدحسین موسویان در باره استعفای رئیس جمهور نوشت: چه استعفایی؟! اگر گفته شود برای کارآمدی، عمرو یا زید دولت جا به جا شوند حرف معقولی است مگر وسط مسابقه و دست و پنجه نرم کردن با حریف می شود تیم را یکجا کنار گذاشت؟!

اعتراض به پیشنهاد استعفای روحانی

روزنامه کیهان در واکنش به پیشنهاد سیدحسین موسویان در باره استعفای رئیس جمهور نوشت: چه استعفایی؟! اگر گفته شود برای کارآمدی، عمرو یا زید دولت جا به جا شوند حرف معقولی است، درست مانند یک تیم ورزشی. اما مگر وسط مسابقه و دست و پنجه نرم کردن با حریف می شود تیم را یکجا کنار گذاشت و فی الفور تیم جدیدی جایگزین کرد؟!
این آدرس مشکوک، چاره جویی است یا بهانه تراشی برای سرگرمی غفلت آفرین نوین؟ بازنگری و اصلاح مسیر گذشته با رویکرد اعتماد و اتکا به ظرفیت های بزرگ داخلی و در جهت عملی کردن وعده رونق و گشایش اقتصادی، برعهده دولتمردان است.
نقدهای جدی به برخی اجزای مهم دولت وارد است و صاحب نظران چون دولت را دولت خود (جمهوری اسلامی) می دانند، انتقاد می کنند. دولتمردان اگر هم جایی، نقدی را می یابند که بوی خصومت و رقابت از آن استشمام می کنند، نباید این تصور را به عموم نقد و نصیحت ها تعمیم دهند چرا که قبل از هرکس، خود زیان می بینند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news

.

منبع : seemorgh.com