همچنین طبق این بیانیه صادق ورمزیار که در سال های گذشته به عنوان مدیر آکادمی استقلال فعالیت کرده بود، برای فصل نوین به عنوان سرپرست منصوب شد تا گودرز حبیبی به عنوان مدیرآکادمی فعالیت خود را آغاز کند.

آکاایران: شرایط عجیب در تیم های پایه استقلال

اما نکته عجیب اینجا است که با وجود این که تست گیری باشگاه استقلال برای تیم های پایه چند روزی است که آغاز شده است دو گروه در دو استادیوم مختلف از بازیکنان تست می گیرند.
یک گروه زیر نظر صادق ورمزیار در ورزشگاه طالقانی از بازیکنان تست می گیرند و یک گروه زیر نظر گودرز حبیبی در ورزشگاه کشوری این کار را انجام می دهند که این نشان می دهد به هیچ عنوان هماهنگی بین مدیر و سرپرست آکادمی باشگاه استقلال موجود نیست.

از همه عجیب تر این که چند روز پیش پیامک یکی از اعضای کادرفنی جوانان استقلال به بازیکنان منتشر شد که در آن آمده بود طبق دستور صادق ورمزیار بازیکنان اجازه ندارند به استادیوم کشوری بروند و باید در ورزشگاه طالقانی تمرین های خود را پیگیری کنند.

شرایط عجیب در تیم های پایه استقلال - اخبار ورزشیشرایط عجیب در تیم های پایه استقلال - اخبار ورزشی

نکته عجیب اینکه بازیکنان جوان فوتبال ایران برای انجام تست با سردرگمی روبرو شده اند هنوز هیچ کدام از مدیران استقلال به این موضوع ورود نکرده اند و همچنان دودستگی بین مدیر و سرپرست آکادمی در جریان است در حالی که الان تیم های پایه باشگاه در حساس ترین مقطع فصل قرار دارند و مشغول جذب بازیکن هستند.

.

منبع : bartarinha.ir