آکاایران: سرمربی تیم ملی پیوند اعضا آخرین وضعیت تشکیل این تیم برای مسابقات جهانی سال آینده را تشریح کرد.

علی چینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال پیوند اعضا گفت: برای اولین بار مسئولان جهانی تصمیم گرفته اند مسابقاتی برای بازیکنانی که پیوند اعضا مثل کبد، کلیه، قلب و ... انجام داده اند برگزار کنند که این مسابقات مثل مسابقات جام جهانی برگزار می شود.

به گزارش آکاایران: وی افزود: این مسابقات سال اینده در نیوکاسل انگلستان برگزار می شود و بازیکنان زیادی در ایران داریم که پیوند اعضا انجام داده اند.از کسانی هم که پیوند اعضا انجام داده اند دعوت می کنیم خود را به فدراسیون پیوند اعضا انجام بدهند.

چینی تاکید کرد:از نهم مرداد تمرینات این تیم را برگزار کردیم و تا ۱۶ مرداد برنامه های ما ادامه داشت، قرار است از شهریور ماه مجددا از تاریخ 15 تا 17 همین ماه تمریناتمان ادامه داشته باشد تا نفرات جدیدی را اضافه کنیم.

وی با تاکید بر اینکه نفراتی مثل وحید مظاهری و فراهانی بازیکن سابق سپاهان در این تیم عضویت دارند گفت: خود من پیوند کلیه کرده ام و نفراتی مثل محمد نوازی، صالح مصطفوی، احسان وحید به عنوان مربی گلرها و اکبر توسلی به عنوان ماساژور در این تیم به عنوان اعضای کادر فنی انتخاب شده و مشغول فعالیت خواهند شد.

انتهای پیام/

.

منبع : farsnews.com