Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
بهتاج: نماینده دوم تبریز در لیگ برتر ماشین سازی است/ گسترش فولاد به درپاد تغییر نام داد

آکاایران: بهتاج: نماینده دوم تبریز در لیگ برتر ماشین سازی است/ گسترش فولاد به درپاد تغییر نام داد

آکاایران: مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: تیم ماشین سازی تبریز نماینده دوم فوتبال تبریز در لیگ برتر است.

ایوب بهتاج  صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: نماینده دیگر فوتبال تبریز در لیگ برتر تیم ماشین سازی است و نام این تیم هیچ پسوند و پیشوندی نداشته و ماشین سازی به همراه تراکتورسازی نمایندگان فوتبال تبریز در لیگ برتر هستند.

به گزارش آکاایران: وی افزود: تیم گسترش فولاد نیز که در لیگ دسته یک ایران حضور دارد به درپاد تغییر نام داده و با این نام در مسابقات حضور خواهد یافت.

بهتاج تصریح کرد: انتقال امتیاز تیم ها با مجوز اداره کل ورزش و جوانان صورت می گیرد و تا به این لحظه درخواستی مبنی بر انتقال امتیاز تیم درپاد به ارومیه به دست ما نرسیده است، هر چند مالک باشگاه در این مورد مختار بوده و قوانینی نیز در فدراسیون فوتبال برای انتقال امتیاز تیم ها در نظر گرفته شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در مورد ورزشگاه یادگار امام گفت: در نظر داریم امکاناتی برای هواداران در این ورزشگاه فراهم کنیم که تماشاگران فاقد هیچ پیاده روی تا ورودی ورزشگاه، بتوانند وارد استادیوم شده، همچنین استفاده از هر 3 ورودی ورزشگاه، ترمیم و مرمت بخشی از ورزشگاه مانند بزرگتر شدن فضای رختکن تیم ها، استخر سرد برای تیم ها، اصلاح پارکینگ ا بخشی از اقدامات صورت گرفته و یا در حال انجام می باشد.

انتهای پیام/30/60017 

.

منبع : farsnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :