Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
همام: برای حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم/می خواهم در ایران دیده شوم

آکاایران: همام: برای حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم/می خواهم در ایران دیده شوم

آکاایران: بازیکن عراقی استقلال گفت: برای حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم .

به گزارش خبرگزاری فارس، طارق همام بازیکن نوین استقلال که به تازگی قرارداد خود را با این باشگاه به امضا رسانده، درباره شناخت خود از استقلال به سایت رسمی باشگاه گفت: از طریق مدیر برنامه هایم استقلال را می شناسم و اطلاعات زیادی از قبل در مورد استقلال گرفتم. البته استقلال در آسیا تیم بزرگی است و می دانم که در میان دو تیم پرطرفدار ایران است و پیراهن تیمی را بر تن خواهم کرد که همیشه باید به دلیل پر هوادار بودن برای برد به زمین برود.

به گزارش آکاایران: وی در ادامه تصریح کرد: احساس خوبی از حضور در ایران و در استقلال دارم. همه بازیکنان آرزو دارند که در باشگاه بزرگی مانند استقلال بازی کنند. همچنین وینفرد شفر نیز یک مربی بزرگ است که مطمئنا تجربه کار کردن با او برای من اهمیت زیادی دارد.

همام درباره حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با السد خاطر نشان کرد: برای حضور در لیگ قهرمانان با استقلال خیلی انگیزه دارم و مطمئنم می توانم به تیم کمک کنم. می دانم که استقلال بازیکنان بزرگی دارد اما دوست دارم نقش پررنگی داشته باشم و در موفقیت های استقلال اثر گذار باشم.

این بازیکن عراقی در ادامه درباره اهداف خود از حضور در ایران افزود: تجربه یک لیگ متفاوت مهم ترین انگیزه است. من تجربه حضور در لیگ امارات را در کارنامه خود دارم اما می خواهم در ایران دیده شوم و می دانم که حضور در استقلال که یک تیم پرطرفدار است می تواند به من برای مطرح شدن کمک کند و من را به تیم های مطرح نزدیک کند.

انتهای پیام/

.

منبع : farsnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :