Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
امام جمعه زاهدان: مسؤولان قاطعانه در برابر فسادهای اقتصادی بایستند

	امام جمعه زاهدان: مسؤولان قاطعانه در برابر فسادهای اقتصادی بایستند
امام جمعه زاهدان با بیان اینکه مطالبه گری حق مردم است، گفت: باید مدیران و مسؤولان کشور قاطعانه در برابر فسادهای اقتصادی بایستند و با مخلان اقتصادی برخورد کنند.

آکاایران: امام جمعه زاهدان: مسؤولان قاطعانه در برابر فسادهای اقتصادی بایستند

آکاایران: امام جمعه زاهدان با بیان اینکه مطالبه گری حق مردم است، گفت: باید مدیران و مسؤولان کشور قاطعانه در برابر فسادهای اقتصادی بایستند و با مخلان اقتصادی برخورد کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، آیت الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه در زاهدان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی مناسبت های هفته را تشریح کرد.

به گزارش آکاایران: امام جمعه زاهدان افزود: مطالبه گری حق مردم است و لازم است مدیران و مسؤولان کشور قاطعانه در برابر فسادهای اقتصادی بایستند وبا مخلان اقتصادی برخورد کنند.

سلیمانی مطرح کرد: وحدت رویه در بین مسؤولان نظام تاکنون بی نظیر بوده و این نشان از موضع قاطعانه جمهوری اسلامی ایران در برابر دولت تا اهل و نادان آمریکا است.

وی ادامه با اشاره آغاز تحریم های آمریکا در چند روز آینده نیز ادامه داد: مسؤولان باید مدیریت اقتصادی و نظارت بیشتری در خصوص معیشت مردم دارا باشند.

خطیب نماز جمعه زاهدان با اشاره به اینکه آمریکا و دولتمردان آن هیچگاه قابل اعتماد نبوده، گفت: ترامپی که توافق بین المللی برجام را نقض می کند دیگر چه دلیلی برای مذاکره مجدد با فردی عهدشکن و بی مسؤولیت است.

علم الهدی با اشاره به اینکه رئیس جمهور آمریکا می داند که زبان تهدید در برابر ملت ایران راه به جایی نخواهد برد، گفت: در چشم جهانیان الان هم به عنوان فردی عهد شکن و مجرم است.

انتهای پیام/ذ

.

منبع : farsnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :
مطالب پیشنهادی