آکاایران: پخش 2 سریال نوین «آرماندو» و «پاهای بی قرار» از فردا در شبکه های یک و سه آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، تلویزیون از فردا -شنبه 13 مردادماه- فصل جدیدی را در پخش سریال های شبانه آغاز می کند.

به گزارش آکاایران: بنا بر این گزارش، سریال های «آرماندو» و «پاهای بی قرار» 2 سریال جدیدی هستند که در نوبت پخش قرار گرفته اند.
**آرمان های یک شهر قصه در آرماندو
«آرماندو» طنزی عاشقانه که از شنبه 13 مرداد هر شب ساعت 22 روی آنتن شبکه یک می رود.
«آرماندو» به تهیه کنندگی ایرج محمدی و کارگردانی احسان عبدی پور ساخته می شود. «آرماندو» عاشقانه ای با محوریت طنز است و قصه آرمان پسری مهربان و خوش دل را روایت می کند که در تلاش است مشکلات خواهر و خواهرزاده هایش را حل کند. او در مسیر حل مشکلات دچار موقعیت های جذاب و نفس گیری می شود. این مجموعه داستان هنروران صنعت سینما و تلویزیون را در درون خود دارد.

حمید آذرنگ، مرجانه گلچین، سحر ولدبیگی، الیکا عبدالرزاقی، محمدرضا هدایتی، علیرضا استادی، علی مسعودی، علی اوجی، فریباطالبی، مجید پتکی، شهربانو موسوی و سیامک مردانه از جمله بازیگران این سریال هستند.


	از شبکه های یک و سه ببینید آغاز پخش 2 سریال جدید «آرماندو» و «دلدادگان» از فردا 
سریال،تلویزیون،رادیو،آرماندو،دلدادگان

ایرج محمدی تهیه کننده سریال در این باره با اشاره به سوابق سینمایی احسان عبدی پور در کسوت کارگردان این اثر ابراز امیدواری کرد «آرماندو» شب هایی مفرح را برای بینندگان شبکه یک به همراه داشته باشد.
وی در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، حضور چهره های موفق سینما و تئاتر در این مجموعه را از قابلیت های آن دانست و افزود: سوژه نوین سریال و حضور چهره های موفق تئاتر این امکان را بوجود آورده تا با نگاهی نوین به دنیای هنروران وارد شویم. دنیایی که پر از آرزوها و عشق های ناگفته است. اعتقاد دارم با استفاده از این استعدادها می توان به نتایج بسیاری خوبی دست یافت.
این تهیه کننده با سابقه تلویزیون در ادامه با اشاره به مشکلات تولید این سریال اضافه کرد: مرداد 1395 طرح «آرماندو» از سوی مدیریت گروه فیلم و سریال شبکه سه پیشنهاد شد و بنا داشتیم تا به عنوان سریال نوروزی روری آنتن بفرستیم ولی متاسفانه به دلیل کمبود وقت کار را به سال بعد موکول کردیم.
وی با اشاره به ساختار نوین این سریال تاکید کرد: جوانان مستعد بسیاری در حوزه هنر داریم که باید از حضور آنها در تمام عرصه های هنری بهره ببریم.
محمدی در ادامه تصمیم تلویزیون برای تغییر شبکه  پخش مجموعه «آرماندو» را منتج از سیاست های کلی آن دانست و افزود: پیشتر هم گفته ام، برایم فرقی نمی کند سریال از کدام شبکه پخش شود، اگر مجموعه ای قابلیت های مناسب داشته باشد بیننده آن را پیدا می کند.

** از پاهای بی قرار تا «دلدادگان»

«دلدادگان» به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان، یک ملودرام خانوادگی است که در دو فصل گذشته و حال، داستان رویارویی دو خانواده را نشان می دهد که قربانیانش، فرزندان آن خانواده ها هستند. آدم های این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه های داستان این سریال است.

سریال «دلدادگان» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی در ۶۰ قسمت ابتدا برای پخش از شبکه پنج سیما تولید شد اما در ادامه به شبکه سه سیما رسید.

پانته آ بهرام (افسانه ادامه نقش لیندا کیانی)، مسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدی)، مهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور) و شاهرخ استخری (هاتف)، سیامک صفاریان (امین)، ملیکا شریفی نیا (حدیث)، مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی) بازیگران زمان حال این سریال هستند.


	از شبکه های یک و سه ببینید آغاز پخش 2 سریال جدید «آرماندو» و «دلدادگان» از فردا 
سریال،تلویزیون،رادیو،آرماندو،دلدادگان

مجموعه تلویزیونی «دلدادگان» در سه فصل، دو فصل گذشته و یک فصل زمان حال، ماجراهای دو خانواده را از زمان قبل انقلاب تا عصر حاضر به تصویر می کشد.

این سریال با قسمت های زمان حال آغاز شده و بعد به 15 قسمت مجزا در فصل یک و سه می رسد. حمید گودرزی، آرش مجیدی، لیندا کیانی، مهدی صبائی، افسانه ناصری، سمیرا حسن پور، سیروس همتی در فصل دو (گذشته) این سریال بازی کردند.

فصل دو از سال 57 تا 64 را به تصویر می کشد. بخش های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری شده است.

این سریال که هر شب حوالی ساعت 20:45 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد نیز به تهیه کنندگی «ایرج محمدی» ساخته شده است.

ایرج محمدی درباره تغییر نام سریال از «پاهای بی قرار» به «دلدادگان» نیز گفته است: شاید خیلی ها سوال کنند چرا نام «پا های بیقرار» را به «دلدادگان» تغییر دادیم، بدانند که این نگاه هم احترام به مخاطبین بود. چرا که عنوان «پا های بیقرار» به یک سندروم بیماری اطلاق می شود و نمی خواستم این نوع مخاطبین هر شب با تماشای این سریال به روحیه شان خدشه وارد شود.

انتهای پیام/

 

 

 

.

منبع : farsnews.com