Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
رزمایش جدید نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در فرودگاه تازه تاسیس «رامون»

آکاایران: رزمایش نوین نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در فرودگاه تازه تاسیس «رامون»

آکاایران: نیروی هوایی رژیم صهیونیستی رزمایشی با اهداف متعدد را در یک فرودگاه تازه تاسیس برگزار می کند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، نیروی هوایی رژیم صهیونیستی قرار است روز دوشنبه رزمایشی را در فرودگاه بین المللی تازه تاسیس «رامون» برگزار کند.

به گزارش آکاایران:  به نوشته وبگاه «عروتص شوع» قرار است دو اسکادران 100 و 120 در این رزمایش شرکت کنند و فرود، برخاست ، پرواز در آسمان ، ورود به پارکینگ فرودگاه ، تخلیه فرودگاه و مدیریت هوانوردی با برج مراقب را تمرین می کنند.

«یودی بار اوز» معاون عملیات نیروی هوایی (رژیم ) اسرائیل دراین زمینه گفت: « نخستین فرود در فرودگاه نوین همواره هیجان انگیز است.تا جایی که می دانم این یک روز ویژه برای من است.»

به نوشته عروتص شوع، خطوط هوایی «آریکا» اولین پرواز آزمایشی را هفته قبل از فرودگاه بین المللی رامون انجام داد. قرار است بعد از انجام این رزمایش، فرودگاه بین الملی رامون به طور رسمی و برای پروازهای خارجی افتتاح شود.

نیروی هوایی رژیم صهیونیستی در راستای تقویت بدنه خود در حال خرید جنگنده های «اف-15» ساخت آمریکا است. گفته می شود که میل به خرید این نوع جنگنده در نیروی هوایی این رژیم بالاست.

گفته می شود که ارتش این رژیم در توافقی تازه با  شرکت «بوئینگ» قصد خرید گسترده تجهیزات هوایی به ارزش 11 میلیارد دلار از آمریکا دارد. 

انتهای پیام/م

.

منبع : farsnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :