Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
فارس خبر می دهد ۸ دستورالعمل سازمان برنامه و بودجه برای کاهش هزینه ها/ سرو غذا و شیرینی از جلسات حذف شد

	فارس خبر می دهد ۸ دستورالعمل سازمان برنامه و بودجه برای کاهش هزینه ها/ سرو غذا و شیرینی از جلسات حذف شد
رئیس امور منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور طی دستورالعملی نحوه صرفه جویی در هزینه ها را به تمامی روسای استانی ابلاغ کرد.

آکاایران: فارس خبر می دهد ۸ دستورالعمل سازمان برنامه و بودجه برای کاهش هزینه ها/ سرو غذا و شیرینی از جلسات حذف شد

آکاایران: رئیس امور منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور طی دستورالعملی نحوه صرفه جویی در هزینه ها را به تمامی روسای استانی ابلاغ کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس محمدعلی افتخاری رئیس امور منابع انسانی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه کشور طی دستورالعملی نحوه صرفه جویی در هزینه ها را به تمامی روسای استانی ابلاغ کرد.

به گزارش آکاایران: در این بخشنامه آمده است: باعنایت به تأکید ریاست سازمان درخصوص مصرف بهینه منابع موجود و اجرای سیاستهای صرفه جویی هزینه های پشتیبانی و در راستای مجموعه اقدامات و برنامه ریزی های بعمل آمده توسط این امور در طول دو سال اخیر در خصوص صرفه جویی منابع و کاهش هزینه های سازمان در بخش های مختلف، امور منابع انسانی و پشتیبانی اقدام به تشکیل ستاد صرفه جویی نموده که در اولین جلسه اجرایی ستاد در خصوص محورهای مربوط به بخش خدمات عمومی (پذیرایی، مأموریتهای استانی روزانه، ساماندهی ناوگان مأموریتی و عمومی -اداری) مواردی تصویب و طبق دستورالعمل پیوست جهت اجرا ابلاغ می شود.

خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید کلیه همکاران، مشارکت و همراهی لازم را جهت تحقق اهداف پیش بینی شده در این راستا بعمل آورند.

حداکثر پذیرایی در همایش و جلسات با سرو چای و بیسکوئیت انجام شده و تأکیداً سرو شیرینی، شکلات، میوه، ناهار و شام (طبق آیین نامه های ابلاغی در گذشته و با جدیت بیشتر) ممنوع می باشد.

برگزاری همایش، نشست ها و جلسات بایستی به گونه ای برنامه ریزی شود که طول مدت آن بین 3-2 ساعت بوده به نحوی که زمان برگزاری جلسات با ساعات سرو ناهار و شام تداخل نداشته باشد.

در صورت ضرورت برگزاری همایش های با درجه اهمیت بالا ، درخواست مربوطه در ستاد صرفه جویی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار می گیرد.

سایر هزینه های پذیرایی مربوط به معاونت ها و دفاتر طبق سقف تنخواه تخصیص یافته در طول دوره مشخص 3 ماهه مدیریت و پرداخت شود. ضمناً خرید تجهیزات و اموال از محل تنخواه بوده و تأمین نیازهای این بخش از طریق سیستم ثبت درخواست کالا (کارپردازی) صورت گیرد.

,سازمان برنامه و بودجه،منابع انسانی،هزینه ها،صرفه جویی

انجام مأموریت های اداری خارج از شهر همکاران مرکز و استان در صورت ضرورت انجام آن، با رعایت صرفه جویی و حداقل هیئت همراه صورت پذیرد.

به منظور کاهش هزینه های ناشی از ایاب و ذهاب، پذیرایی و غذا در سازمان مرکز و استان ها، برگزاری جلسات استانی حتی المقدور از طریق ویدئو کنفرانس صورت گیرد.

به منظور کنترل و ساماندهی مأموریت های ساعتی درون شهری همکاران، به هریک از دفاتر یک خودرو جهت تردد ریاست امور و انجام فعالیت های روزانه کارمندان اختصاص می یابد.

همچنین تامین هزینه های ایاب و ذهاب خارج از ساعات اداری همکاران از محل تنخواه در اختیار آن دفتر انجام خواهد شد.

باتوجه به مکانیزه بودن روند انجام امور اداری در سازمان (مکاتبات، گزارش ها و ...) نسبت به صرفه جویی حداکثری در مصرف کاغذ و استفاده از سیستم های موجود جهت انجام امور اداری اقدام گردد.

انتهای پیام/

.

منبع : farsnews.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :