آکاایران: سه وزیر خارجه سابق آمریکا، مادلین آلبرایت، کالین پاول و هیلاری کلینتون قرار است در نقش هایی افتخاری در فصل نوین سریال تلویزیونی «مادام سکرتری» (خانم وزیر) که در ماه اکتبر سال جاری میلادی (پاییز امسال) پخش خواهد شد، حاضر شوند.


به گزارش آکاایران: باشگاه خبرنگاران جوان: مادلین آلبرایت، کالین پاول و هیلاری کلینتون در فصل نوین سریال آمریکایی «خانم وزیر» ایفای نقش می‌کنند.
به گزارش رویترز، شبکه تلویزیونی «سی بی اس» اعلام کرد سه وزیر خارجه سابق آمریکا، مادلین آلبرایت، کالین پاول و هیلاری کلینتون قرار است در نقش‌هایی افتخاری در فصل نوین سریال تلویزیونی «مادام سکرتری» (خانم وزیر) که در ماه اکتبر سال جاری میلادی (پاییز امسال) پخش خواهد شد، حاضر شوند.

باربارا هال، تهیه کننده اجرایی این سریال در این خصوص گفت: خوشحالم که این سه وزیر، بخشی از این فصل سریال ما باشند. این امتیازی است تا از دیدگاه آن‌ها استفاده کرده و در جلو و پشت صحنه با آن‌ها گفتگو کنیم.

وزرای خارجه سابق آمریکا بازیگر «خانم وزیر» شدند +عکسوزرای خارجه سابق آمریکا،بازیگر،خانم وزیر،هیلاری کلینتون،سریال آمریکایی،عکس

تصویر وزرای خارجه سابق آمریکا به همراه تیا لئونی، بازیگر نقش سریال «خانم وزیر»

سریال خانم وزیر که با بازی «الیزابت تیا لئونی» پخش می‌شود، در خصوص شخصیت داستانی به نام «الیزابت مک کورد» یک وزیر خارجه آمریکاست که تلاش دارد میان کار دیپلماتیک و زندگی شخصی و خانوادگی خود تعادل برقرارکند.

لینک کوتاه خبر: farda.fr/003YuW
.

منبع : fardanews.com