آکاایران: استیلی: داور عراقی با حریف مهربان تر بود

آکاایران: مدیر تیم ملی امید ایران معتقد است دلیل شکست تیمش مقابل تیم زیر ۲۳ ساله های عراق تا حدی به نوع قضاوت داور مسابقه ارتباط داشته است.
مدیر تیم ملی امید ایران معتقد است دلیل شکست تیمش مقابل تیم زیر ۲۳ ساله های عراق تا حدی به نوع قضاوت داور مسابقه ارتباط داشته است.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، حمید استیلی مدیر تیم ملی فوتبال امید ایران درباره دیدار این تیم مقابل عراق که با برتری دو بر یک حریف به پایان رسید، بیان کرد: بازی خوبی انجام دادیم. در نیمه نخست عملکرد بسیار مطلوبی داشتیم و گل هم زدیم. در نیمه دوم تیم حریف فشار آورد و در گل اولی که زد روی دروازهبان ما خطا کرد،  ولی چون داور عراقی بود با تیم میزبان مهربانتر عمل کرد. گل دوم را هم در ثانیههای پایانی دریافت کردیم و فرصتی برای جبران نداشتیم.

وی در پایان اضافه کرد: در مجموع از عملکرد بازیکنانمان رضایت داریم. آنها نهایت تلاش خود را کردند. این تیم زیر ۲۱ سال ایران است  و عراق با تیم زیر ۲۳ سال به میدان آمد و بازیکنان این تیم چند سال است کنار هم بازی می کنند. از فداکاری بازیکنان تقدیر می کنم  و خودمان را برای دیدار دوم با عراق آماده می کنیم تا عملکرد بهتری داشته باشیم.
.

منبع : etedaal.ir