Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
با کسانی که علیه وزیر شعار دادند برخورد می شود/پیگیر تبریزی هستیم
با کسانی که علیه وزیر شعار دادند برخورد می شود/پیگیر تبریزی هستیم
سرپرست باشگاه استقلال با بیان اینکه با شعاردهندگان علیه وزیر ورزش در جریان بازی با پیکان برخورد می شود، از بازگشت علی قربانی به استقلال خبر داد و گفت: پیگیر جذب
آکاایران: پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

آکاایران: با کسانی که علیه وزیر شعار دادند برخورد می شود/پیگیر تبریزی هستیم

امیرحسین فتحی در پایان دیدار استقلال برابر پیکان که به تساوی فاقد گل انجامید، اظهار داشت: باید بپذیریم که هفته اول لیگ را شروع کرده‌ایم و هنوز تیم‌ها به هماهنگی کامل نرسیده‌اند.

به گزارش آکاایران: وی تأکید کرد: حتی تیم‌هایی که بازیکنان بزرگی را به خدمت گرفته‌اند، نتوانستند بازی خوبی از خود ارائه دهند و این هم کاملاً طبیعی است و استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست.

سرپرست باشگاه استقلال تهران در پاسخ به این سؤال که چه زمانی وضعیت استقلال خوب خواهد شد؟ گفت: اجازه بدهید چند روز از شروع مسابقات بگذرد تا تیم ما به شرایط آمادگی خوب برسد. ما بازیکنان خوبی داریم که نیاز به هماهنگی بیشتری دارند.

فتحی در خصوص شعار هواداران علیه وزیر ورزش و جوانان افزود: ما به شدت پیگیر این اتفاق هستیم و مطمئناً کسانی که هواداران را تحریک کرده‌اند تا علیه وزیر شعار دهند، پیدا کرده و با متخلفین برخورد خواهیم کرد.

وی درباره وضعیت بویان هم گفت: قرار است با شفر در این خصوص صحبت کنم و الان نمی‌توانم نظری بدهم.

سرپرست باشگاه استقلال تهران در مورد وضعیت تبریزی و علی قربانی اظهار داشت: قربانی هفته آینده به جمع ما اضافه خواهد شد و ما در هفته آتی پیگیر وضعیت تبریزی هم خواهیم بود تا او را به استقلال بیاوریم.

فتحی در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران می‌خواهم صبور باشند و کمی تحمل دارا باشند، زیرا شرایط استقلال روز به روز بهتر خواهد شد.

.

منبع : entekhab.ir

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :