Notice: Undefined offset: 0 in /home/news/domains/news.akairan.com/public_html/controllers/ArticleController.php on line 189
قیمت طلا برای سومین هفته متوالی با کاهش همراه شد
قیمت طلا برای سومین هفته متوالی با کاهش همراه شد
قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه بار دیگر با کاهش روبرو شد تا برای سومین هفته متوالی یک روند نزولی را در پیش گرفته باشد.

آکاایران: قیمت طلا برای سومین هفته متوالی با کاهش همراه شد

آکاایران: قیمت طلا در پایان مبادلات روز جمعه بار دیگر با کاهش روبرو شد تا برای سومین هفته متوالی یک روند نزولی را در پیش گرفته باشد.

به گزارش آکاایران: به گزارش مارکت واچ، قیمت هر اونس طلا در پایان مبادلات روز جمعه با 2.70 دلار کاهش به کمتر از 1223 دلار رسیده است تا قیمت این فلز گرانبها همچنان تقریبا پایین ترین سطح خود از جولای 2017 میلادی باشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از سایت طلا، بر اساس این گزارش قیمت طلا در هفته ای که گذشت با افت 0.6 درصدی روبرو شده است. این برای سومین هفته متوالی است که قیمت طلا با کاهش همراه می شود.

قیمت هر اونس نقره نیز با 0.1 درصد کاهش به کمتر از 15.49 دلار رسیده است. قیمت نقره در 7 هفته اخیر به طور متوالی کاهش یافته است.

به نظر می رسد انتشار آمارهای مثبت درباره رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه دوم امسال تاثیر مهمی بر تقویت ارزش دلار و کاهش قیمت جهانی طلاداشته است.

شاخص ارزش دلار در هفته ای که گذشت بیش از 0.2 درصد رشد داشته است. تازه ترین آمارهای رسمی نشان می دهد که رشد اقتصادی آمریکا در سه ماه دوم امسال به بیش از 4.1 درصد رسیده است.

پیش بینی می شود فدرال رزرو آمریکا طی ماه های آینده نرخ بهره را همچنان افزایش خواهد داد و این مساله فشار زیادی را بر قیمت طلا وارد خواهد کرد.

.

منبع : eghtesadonline.com

منبع : بخش اخبار آکانیوز آکاایران
برچسب :