آکاایران: کریمی: ایجاد نشدن موقعیت ، ضعف مهاجمان ما است

آکاایران: کریمی: ایجاد نشدن موقعیت ، ضعف مهاجمان ما است

ایسنا : سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی می گوید که از عملکرد بازیکنانش در بازی با استقلال خوزستان راضی نیست.

 فیروز کریمی سرمربی تیم ماشین سازی تبریز بعد از تساوی تیمش برابر ماشین سازی تبریز در هفته اول لیگ برتر، در نشست خبری اظهار کرد: ما در نیمه اول خوب بودیم و در نیمه دوم هم قبل از گل چند موقعیت گلزنی داشتیم اما بازیکنان جوان ما نتوانستد انتظارات من را برآورده کنند و من از آنها راضی نیستم. نکته امیدوار کننده این است که بازی با استقلال خوزستان، بازی اول بود و ما توانستیم یک امتیاز کسب کنیم. معتقدم هفته‌های بعد کیفیت بازی ها بالاتر می‌رود.

فیروز کریمی در ادامه گفت: ایجاد نشدن موقعیت در یک بازی به درخشش مدافعان ربطی ندارد و ضعف مهاجمان ما است. باید این موضوع را در هفته‌های آینده برطرف کنیم. استقلال خوزستان در نیمه اول خوب نبود و ما هم در نیمه دوم نسبت به خودمان ضعیف‌تر عمل کردیم.  ضعیف‌تر از همه ما مسئولان ورزشگاه هستند که بی‌عرضگی را به حد اعلا رسانده‌اند. ما یک ساعت و نیم به رختکن ورزشگاه رفتیم و در این یک ساعت و نیم حداقل ۵ کیلو وزن کم کردیم و وقتی این مسئله را به مسئول ورزشگاه گوشزد کردیم با بی‌مسئولیتی این فرد مواجه شدیم. باید این مسئول استادیوم را به فدراسیون کشتی معرفی کنند که کشتیگیرانی که ۵ کیلو اضافه وزن دارند به این ورزشگاه بیایند و اضافه وزن خود را برطرف کنند.

کریمی در پایان گفت: تیم بنیان‌دیزل در این ورزشگاه به خاطر شرایط ورزشگاه حاضر به بازی کردن در این ورزشگاه نشد و وای به حال تیم تراکتورسازی تبریز که قرار است در این ورزشگاه بازی‌های خود را دنبال کند.

.

منبع : donya-e-eqtesad.com