آکاایران: در بازدید معاون رییس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از دانشگاه آزاد اسلامی سرعین، احداث هتل دانشگاه (یونی هتل) در استان اردبیل بررسی شد.

به گزارش آکاایران: به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،علی‌اصغر مونسان پنجشنبه ۴ مرداد با حضور در دانشگاه ازاد اسلامی سرعین از بخش‌های مختلف این دانشگاه بازدید به عمل اورد و با مسئولان این دانشگاه از نزدیک گفت و گو کرد.
در این بازدید اسحاق رسولی رئیس دانشگاه ازاد اسلامی استان اردبیل ضمن تشریح برنامه های این دانشگاه برای راه اندازی هتل دانشگاه خواستار حمایت های سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از این موضوع شد.
مونسان در این بازدید با اشاره به اهمیت اموزش در حوزه گردشگری از حمایت های سازمان متبوع خود برای راه اندازی هتل دانشگاه خبر داد.
او‌ گفت: «احداث هتل‌دانشگاه یک اتفاق بسیار خوب و یک حرکت نو در ایران است که استان اردبیل می‌تواند در این خصوص پیشقدم باشد. »
مونسان افزود: «می‌توانیم تفاهم‌نامه‌ای سه‌جانبه بین سازمان میراث فرهنگی، دانشگاه آزاد و استانداری اردبیل امضا کنیم تا بر اساس این تفاهم نامه موضوع آموزش از سوی معاونت گردشگری پیگیری و اجرا شود.»
اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل نیز از آمادگی این استانداری در خصوص راه‌اندازی هتل‌دانشگاه خبر داد.

.

منبع : ww.dolat.ir