آکاایران: مردم منتظر برخورد با غارتگران بیت المال هستند/ اظهارات سخیف ترامپ مردم و مسئولان را متحدتر کرد

آکاایران: مردم منتظر برخورد با غارتگران بیت المال هستند/ اظهارات سخیف ترامپ مردم و مسئولان را متحدتر کرد

امام جمعه مرکز مازندران گفت: مفسدان اقتصادی باید به جامعه و مردم معرفی شوند، م و جیم این و حرف ها معنی ندارد، مردم منتظر برخورد مناسب هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بلاغ، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مرکز استان مازندران با توصیه به نمازگزاران نسبت به رعایت تقوا الهی اظهار کرد: در حالی که سرگرم جمع‌آوری اموال دنیا هستید به فکر آخرت هم باشید.

وی با اعلام اینکه نماز جمعه جایگاه دینی، فرهنگی، اخلاقی و سیاسی است، تصریح کرد: در قرآن نسبت به برگزاری نماز جمعه تاکید شده است و وقتی انسان خطاب به نماز جمعه شده است باید برای حضور در نماز جمعه کوشش کند.

امام جمعه ساری با اشاره به خدماتی که ائمه جمعه در کشور انجام دادند، افزود: افراد زیادی از این سفره معنوی الهی بهره‌برداری کردند، زمینه تسهیل بسیاری از خدمات در این مرکز عبادی سیاسی فراهم شده است.

این مسؤول با اعلام اینکه امام جمعه باید مطیع امر رهبری باشد، گفت: زمینه وحدت و ارتباط بین مردم و ادارات در این مرکز انجام می‌شود، در نماز جمعه توطئه‌های هفتگی دشمنان اسلام خنثی می‌شود.

طبرسی ادامه داد: در 40 سال انقلاب یکی از ابزاری که زمینه تقویت وحدت شده نماز جمعه است، امامان جمعه به دلیل عدم وابستگی به دولت بسیاری از مشکلات مردمی را به گوش مسؤولان اجرایی می‌رسانند، با کسی ملاحظه نداریم و وظیفه شرعی ما بیان مشکلات و دغدغه‌های کف جامعه است.

وی با اعلام اینکه در کشور نباید سیاست غربی را دنبال کنیم، افزود: در نماز جمعه فریاد نه شرقی و نه غربی را بیان می‌کنند در عربستان هم نماز جمعه برگزار می‌شود امامان جمعه در عربستان نمی‌تواند در ارتباط با مشکلات جهان اسلام و مردم مطلبی را مطرح کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران در ادامه با اشاره به اظهارات اخیر سخیف ترامپ بر علیه کشور ما، افزود: روسای جمهوری قبلی چه غلطی کردند که تو بخواهید نسبت به جمهوری اسلامی ایران دهن‌کجی کنید.

این مسؤول اضافه کرد: سردار سلیمانی به خوبی پاسخ ترامپ را داد که بنده اگر ایشان را ببینم بازوان توانمندش را می‌بوسم که به خوبی پاسخ آمریکا را داد.

طبرسی با اشاره به تلاش‌های ناکارآمد آمریکا در یمن، افغانستان، عراق و سوریه افزود: در این مدت هرکجا که حمله کردید راه به جایی نبردید و بعد از این هم شکست می‌خورید، یمن در حال حاضر قدرتمند شده است و با وجود مشکلاتی که داشتند شما نزد جهانیان خوار و خفیف شده‌اید.

وی ادامه داد: دنیا بپذیرد که ایران امروز یک کشور قدرتمند نظامی و اقتصادی است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به مشکلات اقتصادی و فساد مالی که در کشور وجود دارد، گفت: ما برای مبارزه و مقابله با مفاسد اقتصادی راهبرد دینی و اسلامی داریم همان اقدامی که امام علی(ع) با بسیاری از مفاسد اقتصادی انجام داد را در حال حاضر عملیاتی کنیم.

این مسؤول بیان کرد: مفسدان اقتصادی باید به جامعه و مردم معرفی شوند، م و جیم این‌ و حرف‌ها معنی ندارد، مردم منتظر برخورد مناسب هستند، کسی که تخلف اقتصادی کرد در نماز جمعه و جلوی چشم مردم باید شلاق بخورد و حتی در کوچه‌ها افراد مفسد را بگردانیم.

طبرسی گفت: حساسیت امام علی(ع) در ارتباط با مفسادن باید در جامعه عملیاتی شود، مردم خون دادند و انتظار برخورد دارند، از دولت و قوه قضائیه انتظار داریم که برخورد مناسب انجام شود، برخورد با مفسدان اقتصادی باید به صورت جدی عملیاتی شود.

انتهای پیام/

.

منبع : dana.ir