آکاایران: رابعه اسکویی در قرنطینه: کرونای خفیف سراغم آمد!

آکاایران: رابعه اسکویی در قرنطینه: کرونای خفیف سراغم آمد!

ما هر هفته تست می دهیم و متأسفانه تست کرونای من مثبت شد. اما خوشبختانه کرونای خفیف سراغم آمده و حالم خوب است.

به گزارش مشرق، بعد از چند ماه تأخیر و آماده نشدن مقدمات کار و چالش های متعدد از جمله پیدا کردن جانشینی برای حمید لولایی، همه دست به دست هم داد تا سریال "نوروز رنگی" در سکوت خبری و در شرایط سخت کرونایی تولید را آغاز کند. علی مسعودی و همکارانش در منطقه پنج تن مشهد مقدس مشغول فیلمبرداری اند و به تعبیر کارگردان، بیش از سه ماه فیلمبرداری سریال به طول می انجامد.

مسعودی درباره جانشینِ نوین حمید لولایی در سریال و اضافه شدن رابعه اسکویی، به خبرنگار گفته بود: هادی عامل هاشمی جای حمید لولایی را گرفت و به تازگی اضافه شدند. در کنار بازیگران دیگری همچون رابعه اسکویی، جواد خواجوی، شهرام قائدی، جمشید حسینی، محمد اسلامی، سینا رازقی، ماهان عبدی، حمیدرضا شجره و برخی از بازیگران بومی حضور دارند. 

این مجموعه در فضای روزهای پایانی اسفندماه یکی از سال های دهه ۱۳۶۰ می گذرد. کاری که در عینِ طنز و سرگرمی، قرار است به سنت ها و آداب ایرانی در مشهد بپردازد.

خبردار شدیم که رابعه اسکویی یکی از بازیگران این سریال به کرونا مبتلا شده و به سراغِ او رفتیم تا از آخرین وضعیت جسمانی اش بگوید. اسکویی در گفت وگو با خبرنگار گفت: ما هر هفته تست می دهیم و متأسفانه تست کرونای من مثبت شد. اما خوشبختانه کرونای خفیف سراغم آمده و حالم خوب است. دوران قرنطینه را در مشهد سپری می کنم. ۵ روز گذشته و ان شاءالله روزهای آینده هم سپری خواهند شد و به فیلمبرداری برمی گردم.

وی افزود: نقش اصلی خانمِ سریال "نوروز رنگی" را بازی می کنم و امیدوارم سریال خوبی شود و مردم در ایام نوروز و یا هر زمانِ دیگری پخش شود لذت ببرند. نگرانی موجود نیست، حالم خوب است و به زودی به سر صحنه فیلمبرداری سریال برمی گردم. 

به گفته کارگردان سریال،  بعد از اینکه متوجه شدند رابعه اسکویی به کرونا مبتلا شده، به سرعت از تمام گروه تست گرفته شده و خدا را شکر تست ها منفی بوده است.

منبع: تسنیم
.

منبع : mashreghnews.ir