قرار است اولین قسمت از سریال «آرماندو» ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه امشب از شبکه یک سیما پخش شود.

به گزارش ایرنا، نویسندگان «آرماندو» امیر طاهری، عباس نعمتی و صادق خوشحال هستند و کارگردانی آن به عهده احسان عبدی پور است. عبدی پور را با «تنهای تنهای تنها» و « تیک آف» می شناسیم. اگر اتفاق خاصی نیفتد، «آرماندو» به تهیه کنندگی ایرج محمدی و در بیست قسمت روی آنتن خواهد رفت. حمیدرضاآذرنگ، مرجانه گلچین، الیکا عبدالرزاقی و سحر ولدبیگی در این سریال ایفای نقش خواهند کرد.

 

**ایده نو

مرجانه گلچین در گفتگو با «ایرنا» درباره این سریال می گوید: «با ایرج محمدی تا به حال چهار سریال کار کرده ام که اولینش «بزنگاه» بود و آخرینش همین «آرماندو». موضوع این سریال درباره زندگی سیاهی لشکرها بود که قرار بود در سی قسمت تولید شود. ایده خیلی نویی بود، احساس کردم اتفاق خوبی برایش می افتد و می تواند لحظاتی مردم را بخنداند، در حالی که اگر عمیق به آن نگاه کنیم دردآور است. قرار شد با محوریت بازی آقای آذرنگ که سیاهی لشکر است، این داستان شکل بگیرد» 

 

بازیگر « شاهگوش» درباره نقش خود که «صاب جان» نام دارد، توضیح داد: «این نقش یکی از شخصیت های اصلی و محوری سریال است که به وسیله او تغییر و تحولات در نحوه زندگی آدم های اطرافش ایجاد می شود. صاب جان ساده از کنار همه آدم ها رد نمی شود و بسیار دلنشین و مهربان است که در موقعیت های کمدی قرار می گیرد. اتفاقات این سریال در شهرک غزالی رخ می دهد. قرار بود قصه به این صورت باشد. متاسفانه ارتباطم با عوامل سریال قطع شده و نمی دانم در مونتاژ چه اتفاقی برای آن افتاده و حتی نمی دانم قرار است در چند قسمت پخش شود.»

 

**از سر و ته قصه زدند

بازیگر سریال «نفس گرم» درباره کارگردان این مجموعه می گوید: «آقای عبدی پور جوان خوش ذوقی است و در سینما می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد، هرچند کم کار است. اما در همان یکی دو اثرش نشان داده که قاب را خوب می شناسد. تیمی که در این مجموعه کار می کردند با تجربه بودند و نفس کار برای تهیه چنین اثری ایجاد شد، اما در نهایت باید ببینیم این مجموعه چه سمت و سویی به خود گرفته است.

 

به خاطر مسائل مالی از سر و ته قصه زدند و به همین دلایل شاید ما به ایده آل های خودمان نرسیدیم که این اتفاق در آثار دیگر هم می افتد، اما تلاش گروه به بالاترین حد بوده است. من هم مثل مردم پای این سریال می نشینم تا خروجی کار را ببینم.»

 

** «آرماندو»؛ متفاوت ترین تجربه طنز

بازیگر «سه دونگ سه دونگ» درباره جایگاه سریال «آرماندو» در میان کارهای طنزش می گوید:« همین اندازه به شما بگویم که به دلیل تفاوت دیدگاه آقای عبدی پور نسبت به اتفاقات و حوادث در حوزه طنز، با آثاری که تا به حال کار کرده ام متفاوت ترین تجربه ام در ژانر طنز تهیه شده است. نگاه آقای عبدی پور در طراحی صحنه ها برای من تجربه نو و منحصر بفردی بود و کار کردن با ایشان تجربه تازه ای برای من به عنوان بازیگر بود.»

 

**فعلا کار نمی کنم

گلچین با بیان اینکه تولید «آرماندو» تابستان سال گذشته به پایان رسید، درباره فعالیت های تازه اش می گوید: «یک ماه و نیم پیش بازی در سریال «آسمان هوای باران دارد» را به پایان رساندم. بعد از این کار پیشنهاد داشتم اما رد کردم. متاسفانه مشکلات زیادی وجود دارد که باعث می شود متنی که به شما ارائه می شود با آنچه جلوی دوربین می رود متفاوت باشد. این اتفاقات باعث می شود که مثل سالهای قبل از کار کردن لذت نمی برم.»

 

سید مهدی موسوی تبار

 

.

منبع : sarpoosh.com