پخش مجموعه تلویزیونی «شرایط خاص» به کارگردانی وحید امیرخانی باز هم عقب افتاد و به بعد از محرم و صفر موکول شد. تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی اوایل خردادماه به پایان رسید.

به گزارش برنا، سریال «شرایط خاص» به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی سید مرتضی فاطمی که گفته شده بود بعد از جام جهانی روی آنتن شبکه سه می رود باز هم پخش نشد.

 

به گفته سید مرتضی فاطمی تهیه کننده «شرایط خاص» با توجه به شرایط موجود و صلاحدید شبکه سه، تصمیم بر این شده است که پخش این سریال به بعد از محرم و صفر موکول شود.

 

تازه ترین سریال کمدی تلویزیون با زوج هنری کامبیز دیرباز و بهرام افشاری، مجموعه ای پربازیگر و پرلوکیشن است که در بیش از ۱۰۰ لوکیشن اصلی و فرعی در تهران و حومه جلوی دوربین رفته است.

 

کامبیز دیرباز، بهرام افشاری، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، سیروس گرجستانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، شهره سلطانی، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسدالهی، مصطفی ساسانی، وحید آقاپور و اسدالله یکتا ترکیب بازیگران سریال تلویزیونی «شرایط خاص» را تشکیل می دهند.

 

سریال «شرایط خاص» یک کمدی قصه گوی موقعیت است که بخشی از این موقعیت با جابجایی شخصیت در طول داستان رخ می دهد. این مجموعه نگاهی گذرا به دفاع مقدس دارد و مضامین اجتماعی با زبانی طنز در آن طرح می شود.

 

 

.

منبع : sarpoosh.com