آکاایران: تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ ساعت ۱۸:۰۱
کد مطلب : ۱۵۵۳۷۲
ادعای آاس

ال ماتادور، گزینه اول برای جانشینی رونالدو

گروه ورزشی: ادینسون کاوانی ملقب به ال ماتادور، جدیدترین نامی است که در رسانه های اسپانیایی به عنوان جانشین رونالدو مطرح شده است.

آکاایران: ال ماتادور، گزینه اول برای جانشینی رونالدو

پس از جدایی رونالدو از رئال و پیوستن او به یوونتوس، یک خلا بزرگ در فاز تهاجمی رئال ایجاد شده و به جرات می توان گفت که تنها توسط مسی پر خواهد شد.از آنجا که جذب مسی غیرممکن است و از طرف دیگر نیمار و امباپه، تنها کهکشانی های بازار نیز به رئال پاسخ منفی داده اند، تنها راه فلورنتینو پرز، تمرکز روی دو سه ستاره همچون هازارد و کاوانی است یا اینکه قید خرید جانشین رونالدو را حداقل برای فصل پیش رو بزند.امروز آاس ادعا کرد که مسئولان رئال قصد دارند پیشنهادی رسمی برای جذب کاوانی به پی اس جی ارائه دهند. ستاره اروگوئه ای 31 ساله تا 2020 با باشگاه پاریسی قرارداد دارد و فصل پیش نیز قراردادش را تمدید کرد. او که فصل گذشته در 48 بازی 40 گل زد و دو سال پیش نیز در 50 بازی 49 گل زده بود، مشتاق است تا سال های پایانی فوتبالش را در رئال پشت سر بگذارد.

کاوانی شخصیتی بسیار محبوب در میان هواداران است اما اگر پیشنهاد رئال رسمی شود، به صورت جدی به جدایی فکر خواهد کرد. طبق ادعای آاس، پیوستن به رئال رویایی است که کاوانی از نوجوانی در سر داشته است.جدا کردن نیمار و امباپه ازپی اس جی غیرممکن است اما قضیه کاوانی متفاوت با دو بازیکن یاد شده خواهد بود. مشکلات حل نشدنی او با نیمار یکی از دلایلی است که احتمالا باعث خواهد شد الخلیفی مقاومت چندانی برابر فروش او نکند و با رقمی بین 80 تا 90 میلیون یورو به جدایی وی رضایت دهد.اگر رئال موفق به جذب کاوانی شود می تواند خط حمله خود را تا حد زیادی بیمه کند و مطمئن باشد که از حیث آمار گلزنی، تقریبا فصول گذشته خواهد بود.
مرجع : ورزش سه
.

منبع : baharnews.ir