آکاایران: رسانه ملی چرا صدای فوتبال را لال می کند؟

آکاایران: بازی استقلال و پیکان میان آنچه در تلویزیون به نمایش در آمد و آنچه روی سکوها رخ می داد ، تفاوت داشت.
آفتاب نیوز :
بازی اول لیگ برتر برای استقلال با حضور حدود 30 هزار خشمگین آغاز شد. آنهایی که انگار خیلی برای شان آنچه در زمین بازی رخ می داد ، اهمیتی نداشت.

طرفدار انی که در هفته های اخیر هر روز خشمگین تر از روزهای قبل می شدند ، این بار وقتی تیم شان هیچ کدام از ستاره هایش را نتوانست در بازار نقل و انتقالات حفظ کند ، با خشم میزبان بازی تیم شان شدند. فریادهای اعتراض شان را با تمام وجود سر می دادند . می خواستنمد اعتراض شان را از شرایط اداره تیم نشان دهند اما تلویزیون صدای شان را بسته بود. عادل فردوسی پور هم در حین گزارش بازی ، سعی می کرد سکوت اختیار کند. او البته طعنه هایی زد به شرایط خاص روی سکو ها ولی چیزی از اعتراض ها نگفت.

از این گفت که مدیران قبلی برای آبی ها بازیکن مصدوم خریدند. از اینکه قرارداد تیام مشکل داشته و سرور جباروف هم که روی سکوها تشویقش می کردند ، از تیم رفته اما چیزی نگفت از اینکه چرا صدایی از ورزشگاه در نمی آید. او 45 دقیقه چیزی نگفت و درست در دقیقه 45 گفت:«کاش در نیمه دوم همکارانم آمبیانس صدای ورزشگاه را هم مشکلش را حل کنند تا من صدای استادیوم را بشنوم.»

آبی ها از این دلخورند که استقلال به دلیل تصمیمات مدیریتی نتوانسته تیمی در قواره قهرمانی آسیا بسته شود. وینفرد شفر ، سرمربی آبی ها به طعنه تیمش را تیم جوانان استقلال صدا می کند و هواداران واقعا از این همه روزهای پر استرس به خشم آمده اند.

تلویزیون با بستن صدای ورزشگاه امروز کمک کرد تا شاید این اعتراض منتشر نشود و مدیریت نوین استقلال فرصت داشته باشد برای حل مشکلات تیمی که خوب بسته نشده و مشخص نیست چطور قرار است نماینده شایسته ایران برای قهرمانی در آسیا باشد. اگرچه جوان هایی که در اختیار شفر بودند ، در همان نخستین نمایش حرفه ای ، نشان دادند مرد آلمانی تمام تلاشش را برای ساختن ستاره هایی نوین ، به کار بسته است.
خبرآنلاین 
کد خبر: ۵۳۶۵۷۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۲
.

منبع : aftabnews.ir