آکاایران: امام جمعه کرج: عده ای به جان انقلاب افتاده اند

آکاایران: امام جمعه کرج به وضعیت اقتصادی کنونی کشور اشاره و اعلام کرد: امروز عده ای با این موضوع به جان انقلاب افتاده و قصد ضربه زدن دارند بنابراین ائمه جمعه که زبان مردم هستند باید اشرافی گری ها، ویژه خواری ها و فسادها را مطرح کنند.
آفتاب نیوز :
 آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های نماز جمعه پنجم مردادماه کرج گفت: امروز همه دنیا فهمیده که نمی تواند با ایران روبرو شود؛ آمریکا به این دلیل تلاش می کند که به ما آسیب بزند چون از ما می ترسد؛ چون شیشه عمر این کشور در منطقه در دست ایران است.

حسینی همدانی با بیان اینکه آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند افزود: همه خواب هایی که برای این نظام و انقلاب دیده اند خواب هایی پریشان است.

امام جمعه کرج با تأکید بر اهمیت موضوعات مرتبط با امنیت کشور خاطرنشان کرد: ایران هیچگاه زیر بار معاهداتی که به امنیت ملی و اقتدار ما خدشه وارد کند نخواهد رفت. تهدیدات نفتی و یاوه گویی های ترامپ به خوبی و مقتدارانه با پاسخگویی رئیس جمهور و سردار سلیمانی مواجه شد.

حسینی همدانی با بیان اینکه دشمنان لحظه ای از تلاش برای ضربه زدن به نظام و انقلاب اسلامی غفلت نکرده اند گفت: مسئولان در این شرایط باید انقلابی عمل کنند تا کشور در دامن اروپا نیفتد.

امام جمعه کرج در بخش دیگری از خطبه های امروز به سالروز برگزاری اولین نماز جمعه به امامت آیت الله طالقانی اشاره و اعلام کرد: نماز جمعه در طول این 40 سال پشتیبانی برای نظام و محور وحدت امت اسلامی بوده است. نماز جمعه هدایت فکری، معنوی و فرهنگی جامعه را بر عهده دارد و در مقابل تهدیدات و تهاجمات دشمن می ایستد رخنه دشمن را از بین می برد. پایگاه نماز جمعه متعلق به گروه خاصی نیست و سنگری است که از اسلام و انقلاب دفاع می کند؛ این پایگاه جای تحزب نیست.

حسینی همدانی افزود: نماز جمعه نباید به جریانات وابسته باشد چون اگر چنین باشد نمی تواند تأثیر خود را بگذارد؛ وظیفه امامان جمعه در این میان بسیار سنگین است و باید مردم را آگاه کند.
ایسنا
کد خبر: ۵۳۶۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
.

منبع : aftabnews.ir