آکاایران: امام جمعه اصفهان: مگر می شود همه را کشت؟

آکاایران: امام جمعه اصفهان گفت: نمی گویم روش درستی است که اینگونه سکه به فروش برود و اشتباهی در نحوه توزیع و فروش وجود داشته باشد، اما کسی خریده و کسی فروخته؛ من کجای این را مفسد بدانم؟ بعضی می گویند چرا اعدام نشده است. مگر می شود همه را کشت؟ با چه گناهی باید او را کشت؟
آفتاب نیوز :
، آیت الله طباطبایی نژاد امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه اصفهان به اهمیت بررسی اعمال اشاره و اظهار کرد: گاهی مسائل را بی دلیل بزرگ می کنیم. برخی انتقاد می کنند که چرا قوه قضاییه به مساله خرید سکه توسط یک نفر ورود پیدا نمی کند؟

وی ادامه داد: این را یواشکی بگویم؛ فردی را که سکه خریده است را بگیریم که چه بشود؟ دولت اعلام می کند که برای تامین هزینه هایش سکه ها را می فروشد. این بالاخره یک راه کسب است. آن فرد پول سکه را داده است. پول داده که سکه خریده. پول دادن گناه است یا خرید و فروش حرام؟ آیا گفته بودند که فقط دو سکه بخرید و بعضی صد سکه خریده اند؟

امام جمعه اصفهان اضافه کرد: سکه از کشور خارج نشده و داخل کشور است اما چرا گاهی علت رها می شود و معلول را دنبال می کنیم.

امام جمعه ایلام: بنگاه ها زندگی مردم را مچل کرده اند

امام جمعه ایلام با انتقاد از گران شدن40 تا 50 درصدی مایحتاج مردم در بقالی ها، عطاری ها و قصابی ها و مصالح فروشی ها، از ستاد تنظیم بازار خواست برای حل این مشکلات چاره اندیشی کند.

حجت الاسلام والمسلمین «محمدنقی لطفی» در خطبه های امروز نماز جمعه با بیان اینکه مشکلات اقتصادی کشور هر روز ابعاد مختلفی پیدا می کند، اظهار کرد:  متاسفانه سکه و ارز این اوضاع را حاکم کرد و می توان به تاراج رفتن میلیاردها دلار از منابع ارزی را کودتای اقتصادی نامید. دشمن در مدیریت خارجی این کودتا دست داشت و در داخل هم سوداگران وابسته به برخی مسئولان دولتی هم نقش داشتند و نشان داد دست های مرموز در تیم اقتصادی هم بی تاثیر نبودند.

وی وارد کردن ماشین های لوکس خارجی با دلار 4200 تومانی و وارد کردن چای توسط یک موسسه ورزشی را از نمونه های این غارتگری ها دانست و تصریح کرد: بانیان اصلی این ماجراها چه جوابی برای خون شهدا دارند؟
ایسنا
کد خبر: ۵۳۶۵۳۲
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
.

منبع : aftabnews.ir