آکاایران: برانکو: پرسپولیس دفاعی بازی نخواهد کرد/ مهم ترین بازی را بردیم

آکاایران: سرمربی پرسپولیس با ابراز خوشحالی از برد تیمش برابر پدیده گفت: امیدواریم در بازی های بعد جنگنده تر و هجومی تر بازی کنیم.
آفتاب نیوز :
بعد از پیروزی خفیف پرسپولیس برابر پدیده، برانکو ایوانکوویچ اظهار کرد: خیلی مایوس می شدم اگر بازی را نمی بردیم چرا که هواداران زیادی به ورزشگاه آمده بودند. بازی نخست برای قهرمان ها همیشه سخت است. می دانستیم حریف قدرتمندی مقابل ما است. همیشه در مشهد بازی های سختی داریم. بیش ترین خوشحالی ما به خاطر پیروزی و کسب سه امتیاز در مشهد است. امیدواریم در بازی های بعد نمایش بهتری را ارائه دهیم و جنگنده تر و هجومی تر بازی کنیم.

او ادامه داد: به بازیکنانم تبریک می گویم که با کسب سه امتیاز وارد لیگ برتر شدند.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این سوال که در اروپا تیم ها از هفته نخست با کیفیت ظاهر می شوند اما در ایران نه؟ تصریح کرد: معمولا در همه جای دنیا تیم ها در بازی های نخست آماده نیستند. همه بازیکنانی که در جام جهانی حضور داشتند، هنوز آماده نیستند. ما هم نسبت به فصل گذشته با چهار بازیکن کم تر بازی کردیم. فرشاد احمدزاده، وحید امیری، صادق محرمی و مسلمان نیستند. هیچ تیمی در هفته اول آماده نیست. به همین خاطر همه انتظار دارند بعد از هفته چهارم به فرم ایده آیده آل برسند. انتظار دارم در لیگ قهرمانان آسیا در بهترین شرایط بدنی حضور داشته باشیم.

او درباره شرایط تیمش برای بازی مقابل الدحیل گفت: کاملا به تیمم اعتقاد دارم. باید بازیکنان راه بیافتند و هماهنگ تر شوند.

برانکو درباره عملکرد داور نیز تاکید کرد: درباره داوری صحبت نمی کنم.

سرمربی پرسپولیس با تعریف و تمجید از ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد گفت: از این استادیوم لذت بردم. خیلی دلپذیر است و استاندارد بالایی دارد. فقط باید زمین بهتر از این باشد.

او در واکنش به این که آیا در سوپر جام قهرمان شدند؟ تصریح کرد: ما سوپر جام را بردیم و قهرمان شدیم. ما آماده بازی در سوپرجام بودیم. تصمیم از بالا گرفته شد و ما قهرمان شدیم. می خواستیم در زمین قهرمان شویم اما تیم حریف آماده نبود.

هم چنین برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از پیروزی تیمش در برابر  پدیده در هفته نخست لیگ برتر اظهار کرد: فصل را با برد شروع کردیم، از این بازی بسیار راضی هستم و به بازیکنانم تبریک می گویم. مهم ترین بازی را بردیم.

وی افزود: به خاطر این همه حمایت توسط هواداران مشهدی واقعا خوشحالم. آن ها می دانند که نیاز به حمایت آن ها داریم. انتظار یک بازی سخت را داشتیم.

برانکو تصریح کرد: تیم های بزرگ در مشهد همیشه کار سختی دارند، امروز هم بازی سخت و محکمی را از سوی هر دو طرف دیدیم. از بازیکنانم ممنونم که چنین بازی خوبی ارائه کردند. وقتی گزینه قهرمانی هستید اولین بازی همیشه سخت است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص بازی تدافعی تیمش در نیمه دوم گفت: این طور نیست، در ابتدای نیمه دوم کاملا بر حریف چیره بودیم. پدیده هم تیم خوبی است، چیزی برای از دست دادن نداشت و برای همه یا هیچ تلاش می کرد.

او افزود: طبیعی است که برخی موقعیت خطرناک به وجود آوردند و البته خیلی جدی هم نبود. برخی اوقات حریف شما را مجبور می کند عقب بنشینید اما تا زمانی که من در پرسپولیس باشم این تیم دفاعی بازی نخواهد کرد.

برانکو با تمجید از استادیوم امام رضا گفت: مشهد استحقاق این ورزشگاه باشکوه را دارد. کمی می شد از چمن ایراد گرفت، اما مشهد شهر مهمی است که باید چنین ورزشگاهی داشته باشد.

سرمربی کروات پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نیمکت ضعیف پرسپولیس در ادامه لیگ دردسرساز خواهد شد؟ گفت: این مساله را هواداران متوجه شده اند که چقدر برای ما مهم هستند. واقعیت این است که ۴ بازیکن از فصل قبل را در بازی امروز نداشتیم . اگر مسلمان را هم اضافه کنیم این عدد به ۵ می رسد. به زمان نیاز داریم که همه چیز به روال عادی برگردد. حداکثر اعتماد را به همین تیم دارم و انتظار دارم که بازی های بعدی بهتر و بهتر باشیم.

به گزارش ایسنا، سرمربی پرسپولیس گفت: بازیکنانی که جذب کرده ایم از نیم فصل دوم به ما اضافه می شوند و باید تا آن زمان صبر کنیم. فصل گذشته هم سیاه جامگان و هم پدیده در تهران از ما امتیاز گرفتند. در مشهد هم در آخرین دقایق توانستیم این دو تیم را شکست دهیم. همیشه جلوی مشهدی ها کار سخت است.
وی افزود: کار سخت خواهد بود اما از چیزی نمی ترسیم. ما کنار هم متحدیم و به دنبال یک هدف.


کد خبر: ۵۳۶۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۰
.

منبع : aftabnews.ir