آکاایران: اکران فیلم ها به ویژه پس از جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه از شرایط مطلوب و بهتری برخوردار شده و با فروش و استقبال مردمی همراه شده است.

به گزارش افکارنیوز،

احسان عبدی پور کارگردان سینما و تلویزیون درباره وضعیت اکران فیلم‌ها گفت: در سینما شاهد اکران خوب فیلم‌ها هستیم و مخاطبان نیز از آثار تولیدی در سال جاری تا کنون  استقبال خوبی کرده‌اند.

وی در همین راستا افزود: اکران فیلم‌ها به ویژه پس از جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه از شرایط مطلوب و بهتری برخوردار شده و با فروش و استقبال مردمی همراه شده است.

این کارگردان درباره روند اکران فیلمش با نام "پاپ" اظهار کرد: "پاپ" همچنان اکران خوبی روی پرده دارد و مخاطبان نیز تا امروز از این فیلم در گروه هنر و تجربه استقبال زیادی کرده‌اند. 

عبدی‌پور ادامه داد: "پاپ" با ترکیبی از غم و شادی که در آن گنجانده‌ام فرصت سفر به مخاطب می‌دهد، در بخشی بغض می‌کند و در بخش دیگری می‌خندد که فکر می‌کنم به نوعی تلفیق خوبی را به وجود آورده و مخاطب با "پاپ" همراه شده است.

وی درباه روند تولید سریال "گرانباری" بیان کرد: با گذشت مدت‌‎ها سریال "گرانباری" پیشرفت چندانی نداشته است و همچنان در روند تولید در انتظار پیشرفتی هستیم. این در شرایطی است که تلویزیون در تولید و پخش سریال ها اولویت بندی کرده و شبکه 5 سیما تولید و پخش سریال‌های کمدی را در دستور کار خود قرار داده است.

عبدی پور درباره زمان پخش سریال "آرماندو" خاطرنشان کرد: همچنان درباره زمان پخش "آرماندو" از سوی صدا و سیما با من تماسی گرفته نشده است و همچنان از وضعیت پخش این سریال بی اطلاعم.

 

.

منبع : afkarnews.ir